ایرنا/ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با حضور در گروه ۴۱۱ مهندسی پیامبر اعظم نیروی زمینی ارتش در بروجرد از بخش‌های مختلف این یگان بازدید کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش روابط عمومی ارتش؛ سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در جمع فرماندهان و کارکنان گروه ۴۱۱مهندسی پیامبر اعظم نیروی زمینی ارتش در بروجرد، گفت: یک ارتشی از اول صبح که وارد کار می‌شود کارش عبادت است و خانواده ارتشی که همراه اوست در این ثواب شریک است و آنها حقیقتا شایسته بهترین‌ها هستند.

فرمانده کل ارتش خاطر نشان کرد: امروز ارتش، ارزش‌ها و خصوصیات خوب و  والایی دارد که قابل بیان است و یکی از آنها حضور به موقع در صحنه است. وقتی قرار است پای نظام بایستد و تو دهنی به دشمن بزند حضور پیدا می‌کند و یکی از این صحنه ها حضور گسترده کارکنان ارتش و خانواده‌های آنان در انتخابات ریاست جمهوری بود که قریب به ۷۸ درصد دراین اقدام ارزشمند شرکت کردند.

سرلشکر موسوی، ارتش را مصداق بارز «اشداءعلی الکفار و رحماء بینهم» دانست و گفت: ارتشی که با قاطعیت و اقتدار مقابل دشمن می‌ایستد طاقت دیدن گریه یک دختر بچه را ندارد و فورا به کمک او می‌شتابد و امروز بحمد الله با برنامه‌ریزی و همت فرماندهان و کارکنان خدوم ارتش، تلاش خوبی برای رفع دغدغه‌های مردم سیستان و بلوچستان در حال انجام است.