حوادث رکنا : 10 نفر از اراذل و اوباش سابقه دار که در برخی محلات شهر تبریز امنیت و آرامش عمومی مردم را به مخاطره انداخته بودند،دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، محمدحسن پاشا رئیس پلیس امنیت عمومی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: آرامش و امنیت شهروندان خط قرمز پلیس بوده و در موضوع امنیت پلیس با هیچ کسی تعارف نداشته چراکه آرامش جامعه را مطالبه عموم شهروندان می داند.

 
  •  

وی در ادامه افزود: این ۱۰ شرور سابقه دار که در سطح شهر تبریز با استفاده از چاقو و قمه اقدام به عربده کشی و با حرکات غیرمتعارف آرامش عمومی مردم را به هم زده و با ایجاد درگیری باعث مجروح شدن تعدادی از شهروندان شده بودند، با تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی و انتظامی شهرستان تبریز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

برخورد قانونی با عربده کش ها در آذربایجان شرقی

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این استان جایی برای جولان اراذل و اوباش وجود ندارد،تصریح کرد : برابر هماهنگی‌ها و تعامل ایجاد شده با دستگاه قضائی، برخورد قانونی و شدید در انتظار مخلان نظم و امنیت عمومی خواهد بود.

وی به مخلان نظم و امنیت عمومی که بخواهند با قدرت نمایی و حرکات غیرمتعارف آرامش عمومی شهروندان را خدشه دار نمایند هشدار داد و گفت: پلیس همیشه آماده است و اجازه نخواهد افرادشرور و اوباش با قدرت پوشالی و کذایی خود در فضای حقیقی و فضای مجازی ، امنیت و آرامش شهروندان را مختل و سلب کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان در پایان بر ادامه همکاری و تعامل مردم با پلیس استان تاکید و خاطرنشان کرد: انتظار پلیس از مردم همکاری و تعامل بوده و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هر گونه حرکات غیر متعارف از افراد مخل نظم و امنیت عمومی را در اسرع وقت با شماره های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.