حوادث رکنا: جوان افغان با چاقو در محله یافت آباد به جان اعضای خانواده همسرش افتاد و مادرزنش را کشت و پدر همسرش را به شدت زخمی کرد. او حتی همسر و خواهر زنش را نیز مجروح کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، ساعت 9 و پانزده دقیقه شب چهارشنبه 21 اردیبهشت امسال، ماموران کلانتری الغدیر در جریان درگیری منجر به ضرب و جرح اعضای یک خانواده افغان قرار گرفتند و بلافاصله برای رسیدگی به موضوع در محل حاضر شدند.

جوان 22 ساله بعد از مجروح کردن همسر 17 ساله خود و خواهر و پدر و مادر همسرش از محل حادثه گریخته بود و امدادگران اورژانس مجروحین را به بیمارستان منتقل کردند.

اما ساعتی بعد از انتقال مجروحین به بیمارستان، مادر زن متهم جان خود را از دست داد و به این ترتیب رسیدگی به پرونده قتل در شعبه یکم دادسرای جنایی تهران در دستور کار بازپرس  زارعی قرار گرفت.

با صدور دستور بازداشت متهم فراری ، وی شناسایی و دستگیر شد وعلت بروز درگیری خانوادگی را شک و سوظن به همسر جوان خود عنوان کرد. مطابق تحقیقات به عمل آمده متهم روز حادثه با عصبانیت به خانه پدر همسر خود رفته و گفتگوی  او با همسرش به درگیری خانوادگی منجر شد که در نهایت وی با استفاده از چاقو اهالی خانه را مجروح کرده بود.

رسیدگی به این پرونده در جریان قضایی ادامه دارد و این در حالی است که حال زن جوان متهم و خواهر او رو به بهبود است اما پدر خانواده حال وخیمی دارد.