رکنا: جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری سریع عامل تیراندازی به منزل یک شهروند در یکی از محلات شهرستان زابل خبر داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، سرهنگ مرتضی جوکار اظهار داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 و اعلام یک فقره تیراندازی ، به سمت  منزل یک شهروند در یکی از خیابان‌های زابل ، بلافاصله مأموران پلیس امنیت عمومی آن شهرستان به محل اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با تحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که فردی با هویت معلوم به علت اختلافات قبلی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به طرف منزل شهروند مذکور تیراندازی و با ایجاد رعب و وحشت عمومی از محل متواری شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع با تلاش بی وقفه ماموران انتظامی، مخفیگاه عامل این تیراندازی که جوانی 24 ساله بود در کمترین زمان ممکن شناسایی و متهم در عملیاتی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر شد.

جوکار با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان با کسانی که نظم و امنیت عمومی را برهم زنند برخورد خواهد کرد و هرگز اجازه جولان به افراد قانون شکن را نخواهد داد.