رکنا: دو سارق به عنف طلاجات پیرزن 81 ساله در کمتر از دو ساعت در شهرستان لارستان دستگیر شدند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  به گزارش رکنا، سرهنگ سیدمحمد یوسفی فرمانده انتظامی لارستان گفت: روز گذشته هشتم خردادماه در پی وقوع یک فقره سرقت طلا از پیرزنی 81 ساله توسط راکبین یک دستگاه موتورسیکلت در خیابان کارگر شهرستان لارستان، بلافاصله مأموران پلیس آگاهی بررسی‌های لازم را جهت شناسایی و دستگیری سارقان آغاز کردند.

وی گفت: شاکی در اظهارات اولیه اظهار داشت که در خیابان در حال تردد به سمت منزل بودم که ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت با 2 راکب و سرنشین جلو من را گرفتند و با تهدید سلاح سرد به زور اقدام به سرقت 4 حلقه النگو کردند و سریعا متواری شدند.

فرمانده انتظامی "لارستان" ادامه داد: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی آنان را در کمتر از دو ساعت در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی "لارستان" با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمین ۳ قبضه سلاح سرد که در سرقت به عنف استفاده کرده بودند کشف شد، گفت: هر دو سارق برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ "یوسفی" با اشاره به اینکه سارقان همان لحظات اولیه اقدام به فروش طلاجات کرده‌اند و تلاش برای شناسایی مالخر در دستور کار پلیس است، گفت: شهروندان اطمینان خاطر داشته باشند که پلیس قاطعانه در مقابل اخلالگران نظم و امنیت ایستاده است و به هنجار شکنان اجازه نخواهد داد که کوچکترین خدشه‌ای به امنیت و آرامش آنان وارد کنند.