حوادث رکنا: رئیس کلانتری 101 تجریش از دستگیری گردنبند قاپ تکرو در شمال تهران حین سرقت خبر داد و گفت: از متهم 4 رشته گردنبند طلای سرقتی کشف شد .

دزد تکرو شمال تهران فقط  گردن بند قاپی می کرد / ماهرانه با تهدید چاقو می قاپید
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا؛ سرهنگ "علی اصغر خانی" رئیس کلانتری 101 تجریش، در تشریح این خبر گفت: روز گذشته تیم عملیات کلانتری 101 تجریش در حال گشت زنی در خیابان اندرزگو به یک دستگاه موتورسیکلت با پلاک مخدوش که در حال پرسه زنی و زاغ زنی شهروندان بوده مشکوک می شوند و موتورسیکلت را زیر نظر می گیرند.

 وی بابیان اینکه ماموران جهت بررسی بیشتر به متهم مراجعه کردند افزود: متهم با روئیت خودرو پلیس با سرعت از محل متواری شده که با اعلام مشخصات متهم به سایر واحدهای گشتی و اجرای طرح مهار موتورسیکلت متوقف و متهم زمین گیر شد و در بررسی اولیه از متهم یک قبضه سلاح سرد و 4 رشته گردنبند طلا و 17 بسته مواد مخدر از نوع شیشه کشف شد.

رئیس کلانتری 101 تجریش ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری، به جرم خود مبنی بر سرقت از شهروندان به روش زورگیری و تهدید با سلاح سرد در شمال تهران و 5 فقره سرقت مشابه معترف شد که مال باختگان شناسایی شدند.

سرهنگ خانی در پایان با اشاره به ادامه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم و شناسایی مالخر خاطر نشان کرد: متهم در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.