رکنا : متهم پس از اعترافاتش برای سیر مراحل قانونی راهی به جرم فروش مواد مخدر به دادسرای ناحیه 24 منتقل شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

دسیسه شوم برای دانش‌آموزان شرق تهران لو رفت + دردناک و تکان دهنده
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  به گزارش رکنا، مرد جوانی که قصد داشت به دانش‌آموزان شرق تهران مواد مخدر بفروشد، با حضور به موقع پلیس دستگیر شد.

 اواسط آبان ماه جاری مدیر یکی از دبیرستان‌های شهرک رضویه شرق تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و گفت: مرد جوانی در نزدیکی این مدرسه تردد می‌کند که به نظر می‌رسید مواد فروش است و قصد اغفال دانش‌آموزان را دارد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 169 مشیریه برای تحقیقات ابتدایی راهی مکان مورد نظر شدند اما این در حالی بود که مرد جوان قبل از رسیدن تیم پلیسی از مهلکه گریخته بود. ‌تحقیقات ابتدایی و بازبینی دوربین‌های مداربسته حکایت از آن داشت، مرد جوان سوداگر مرگ است و قصد داشته به دانش‌آموزان مواد مخدر بفروشد.

بدین‌ترتیب اقدامات اطلاعاتی ماموران کلانتری 169 با دستور بازپرس دادسرای ناحیه 24 کلید خورد و هویت متهم فاش شد که ماموران پلیس در ادامه با تحقیقات محلی مخفیگاه این سوداگر مرگ را نیز ردیابی کردند اما پی بردند وی چند وقتی می‌شود به آنجا مراجعه نکرده است.

 تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه گشت پنهان ماموران کلانتری 169 مشیریه متهم را در نزدیکی مدرسه مذکور مشاهده کردند و بلافاصله وارد عمل شدند اما مرد جوان پس از مشاهده ماموران پلیس پا به فرار گذاشت. متهم در جریان تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای پشت یک خودرو پنهان شد و سلاحی که همراه خود داشت را مسلح کرد اما با فنون رزمی قبل از شلیک گلوله توسط ماموران دستگیر شد.

 ماموران پلیس در بازرسی بدنی از متهم یک قبضه کلت‌کمری، چاقو، موادمخدر، 15 تیرجنگی کشف و وی را به کلانتری 169 مشیریه منتقل کردند؛ مرد جوان بلافاصله در اتاق بازجویی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خرید و فروش مواد مخدر و حمل سلاح اعتراف کرد.

 متهم پس از اعترافاتش برای سیرمراحل قانونی راهی به جرم فروش مواد مخدر به دادسرای ناحیه 24 منتقل شد و تحقیقات همچنان ادامه دارد.