حوادث رکنا: رسیدگی به پرونده قتل سمیه محمودی نژاد تا پایان هفته انجام می شود.

پدر و مادر سمیه محمودی نژاد قصاص قاتل دخترشان را خواستند +فیلم و عکس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

  حجم ویدیو: 3.08M

مدت زمان ویدیو: 00:01:46

پرونده‌ی قتل سمیه محمودی‌نژاد تا پایان هفته به دادگاه ارسال می‌شود.

سازمان قضایی نیروهای مسلح اعلام کرد: کیفر خواست پرونده‌ی قتل خانم سمیه محمودی نژاد تا پایان هفته صادر می‌شود و به دادگاه نظامی ارسال می‌گردد.

همسر و پدر و مادر مقتول خواستار رسیدگی و قصاص قاتل شدند.

به گزارش رکنا، ۱۶ مهرماه امسال یک نفر از افسران پلیس در شهرستان قلعه گنج استان کرمان به دلیل اختلافات شخصی اقدام به قتل یکی از شهروندان زن کرد.

این حادثه در یکی از خیابان‌های شهر قلعه گنج و در خودروی تاکسی اتفاق افتاده است به نحوی که در پی بروز اختلافات شخصی، زمانی که مقتول قصد ترک شهر را داشته است، متهم با حضور در مقابل تاکسی مانع حرکت خودرو می شود و در حالی که قاتل  قصد پیاده کردن مقتول از تاکسی را داشته به دلیل ممانعت وی از پیاده شدن، با شلیک گلوله «کلت کمری» او را به قتل می رساند.

اطلاعیه سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان اضافه می کند: متعاقب این اقدام مجرمانه، قاتل در کوتاه ترین زمان دستگیر و بلافاصله با قرار بازداشت موقت توسط قاضی کشیک دادسرای نظامی ناحیه جیرفت روانه زندان می شود و در نهایت با توجه با اظهارات متهم و دلایل و شواهد موجود و شکایت اولیای  دم، پرونده با صدور قرار جلب به دادرسی به اتهام قتل عمد در آستانه صدورکیفرخواست بوده و تا اواخر هفته به دادگاه نظامی یک کرمان ارسال خواهد شد.