حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری قاتل و کشف یک فقره قتل در شهرستان پاکدشت خبر داد.

اعتراض مرگبار برادر به رفتار سیاه خواهرش / خواهر کشی با ضربات چوب در پاکدشت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا، سرهنگ "نجم الدین مرادی" در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره فوت مشکوک در یکی از بیمارستان های پاکدشت بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به محل اعزام شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد اختلاف خانوادگی و مشاجره لفظی برادر و خواهر بر سر اعتیاد خواهر، منجر به خشم برادر شده و با وارد آوردن ضربات چوب به ناحیه سر متاسفانه خواهر بر اثر شدت جراحت وارده پس از انتقال به بیمارستان فوت می کند.

سرهنگ مرادی اظهارداشت: برادر قاتل در یک عملیات پلیسی دستگیر و بر قتل خواهرش اعتراف کرد و علت و انگیزه آن را اختلاف خانوادگی و عصبانیت شدید از اعتیاد مقتوله عنوان کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تکمیل تحقیقات همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، گفت: اصلی‌ترین راه‌های مقابله با خشم؛ یکی مقابله با افکاری است که امواج خشم را تحریک و تقویت می‌کند و دیگری آرام شدن جسمانی از قبیل دور شدن از محیط و افرادی که موجب مشاجره و خشم شده‌اند یا از طریق پرت کردن حواس؛ چرخه فرآیند افکار خصومت‌آمیز را متوقف می‌سازد و حالت روحی را به سرعت تغییر می‌دهد و دیگری توکل به خدا، وضو گرفتن و کظم غیظ می باشد.