حوادث رکنا: زن خیانتکار که با همدستی مرد غریبه سناریوی قتل شوهرش را طراحی و اجرای کرده بودند پس چندین مرحله محاکمه این دو متهم به مشارکت در قتل محکوم شدند.

مرد کرجی وقتی مچ زن خائن و معشوقه اش را گرفت به قتل رسید / در خانه زن شیطان چه گذشت؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

    به گزارش رکنا؛ رسیدگی به این پرونده از 4 سال قبل و زمانی شروع شد که درگیری خونینی بین 2 مرد و یک زن در خانه ای در کمالشهر کرج  شروع شد .

رابطه سیاه زن خائن با مرد غریبه از وقتی لو رفت که یک روز وقتی شوهر به خانه می‌رسد؛ سایه مرد غریبه را در خانه حس می‌کند .  مرد غریبه وقتی با شوهر این زن چشم به چشم می شود درگیری سختی بین آنها رخ می دهد . زن خیانتکار در این میان ضربه سختی به شوهرش می زند طوری که او نیمه بیهوش می شود. آنگاه با مشارکت مرد غریبه شوهر را به قتل می رسانند. راز قتل شوهر طولی نمی کشد که با حضور گشت پلیس فاش می شود.

درحالیکه زن ادعای های دروغینی داشت در کمترین زمان پلیس توانست پی به راز پلیدش ببرد و رابطه اش با مرد غریبه که نشان می داد سر و سری با هم دارند فاش شد. پلیس مرد غریبه را که مهرداد نام داشت خیلی زود شناسایی و دستگیر کرد.

این متهم  نیز در بازجویی های اولیه حاضر نبود حقیقت را بازگو کند اما او هم مدتی بعد لب به اعتراف گشود و راز پلید ارتباطش با زن خیانتکار را فاش کرد.

با اعتراف های مهرداد بود که او و ساغر در بازسازی صحنه مشارکت در قتل فرید را برای بازپرس جنایی تشریح کردند.

زن جوان در اظهاراتش گفت: ازدواج اجباری باعث شد من با فرید ازدواج کنم هیچ علاقه ای به او نداشتم و او هم هیچ توجهی به من نداشت تا اینکه با مهرداد که دوستان خانوادگی مان بود درد و دل کردم او با حرفهایش به من آرامش می داد. هرچقدر درباره جدایی به مهرداد میگفتم اما او اعتنایی نمی‌کرد از این وضع خسته شده بودم یک روز که مهرداد به خانه آمده بود ناگهان فرید از راه رسید و همه چیز لو رفت. فرید همیشه مرا کتک میزد از زخم زبان هایش به ستوه آمده بودم .

با صدور کیفرخواست این زوج پای میز محاکمه ایستادند و پس از چندین مرحله محاکمه مهرداد و زن خائن به اتهام مشارکت در قتل به قصاص نفس محکوم شد .

پس از چند هفته قضات دیوانعالی مهر تایید قصاص او را امضا کردند و مهرداد در یک قدمی چوبه مرگ قرار گرفت.

این متهم درحالیکه خودش را پس از ۴ سال زندگی برزخی در زندان برای مرگ آماده کرده بود اما سرنوشت طور دیگری رقم خورد و او با کمک تیم صلح وسازش توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان از قصاص نجات یابد .

و حالا این متهم در انتظار محاکمه عمومی و اعمال ماده ۶۱۲ قانون مجازات اسلامی است و به زودی بار دیگر دادگاه کیفری استان البرز  محاکمه خواهد شد.

بنا بر این گزارش؛ زن خائن نیز کماکان پشت میله های زندان در انتظار قصاص است.