حوادث رکنا: جوانی حدودا 20 ساله در لاک چری ترین محله شهرری به خاطر اختلافات شخصی در یک درگیری با چاقو و قمه به قتل رسید.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار رکنا، عصر نخستین روز اردیبهشت ماه بود که در محله گلهای شهرری ، علی غلامی، جوانی حدودا 20 ساله در یک درگیری و نزاع دسته جمعی با سلاح سرد توسط جوان دیگری به قتل رسید. بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق تلخ، رئیس و ماموران کلانتری ۱۳۱ شهرری به محل حادثه می رسند که متاسفانه کار از کار گذشته و متهم نیز گریخته بود اما به سرعت در حالی که قاتل نیز خود دچار مصدومیت شده بود در کم تر از یک ساعت دستگیر شد.

تحقیقات درباره این مسئله اغاز می شود که به گفته سرهنگ «حسینعلی ابن علی» سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری، این افراد بر سر اختلافات قبلی با استفاده از سلاح سرد چاقو و قمه با یکدیگر درگیر می شوند و پس از وارد کردن ضربات متعدد به یکدیگر قاتل از صحنه متواری می شود.

او ادامه می دهد: با انجام بررسی‌های تخصصی قاتل در کمتر از یک ساعت در یکی از خیابان های همجوار پس از اجرای طرح مهار، با یک دستگاه موتورسیکلت دستگیر و از وی یک قبضه سلاح سرد چاقو کشف و به کلانتری منتقل شد. متاسفانه مضروب در محل درگیری فوت کرده که تحقیقات تخصصی توسط کارآگاهان آگاهی جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.

سرهنگ ابن علی در پایان انگیزه متهمان را از درگیری اختلاف شخصی عنوان کرد و گفت: ناتوانی در مهار خشم و عصبانیت و بی توجهی به قانون عواقب بسیار ناگواری به همراه دارد که گاه جبران ناپذیر است.

این در حالی است که درگیری به وجود آمده در لاکچری ترین محله شهرری اتفاق افتاده است.