ولادیمیر پوتین امروز (چهارشنبه) گفت ایرادی در انتشار یافتن متن گفت‌وگوهای تلفنی با دونالد ترامپ نمی‌بیند. او از سوی دیگر، اتهام مداخله مسکو در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را "مضحک" برشمرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه امروز گفت، مشکلی با انتشار متن گفت‌وگوهای تلفنی او و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ندارد.

او اظهار کرد که هنگام صحبت کردن، احتمال انتشار یافتن جملاتش را همیشه مد نظر می‌گیرد.

پوتین درباره تماس تلفنی که دموکرات‌ها را واداشته اقدامات برای استیضاح ترامپ را آغاز کنند در دفاع از ترامپ گفت: هیچ چیز بدی در تماس تلفنی ترامپ و رئیس‌جمهوری اوکراین نمی‌بینم.

به گفته رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا، کنگره مصمم است تا به متن مکالمات ترامپ با پوتین و دیگر رهبران جهان، دسترسی داشته باشد.

رئیس‌جمهوری روسیه گفته است اتهام مداخله این کشور در انتخابات سال بعد آمریکا، "مضحک" بوده و هیچ مدرکی از مداخله مسکو در انتخابات اخیر آمریکا ارائه نشده است.

او طی سخنان امروزش اعلام کرد روسیه آماده کار با هر رئیس‌جمهوری منتخب در آمریکا است و کارهای بهتری از مداخله در انتخابات آمریکا برای انجام دادن دارد.

آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا، روسیه را به مداخله در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا و سوق دادن آرا به نفع دونالد ترامپ متهم کرده‌اند. مسکو هرگونه مداخله را انکار کرده است.

پوتین همچنین تاکید کرد: حمله به تاسیسات نفتی شرکت آرامکو را محکوم می‌کنیم اما بدون دلیل هم ایران را متهم نمی‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .