سخنگوی ستاد انتخاباتی «برنی سندرز» سناتور ارشد و نامزد انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا اعلام کرد که حال سندرز خوب است و او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات حضور می‌یابد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، با گذشت یک روز از انتشار خبر بستری شدن برنی سندرز نماینده ایالت ورمونت در سنای آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2020 به دلیل مشکل قلبی و لغو کلیه فعالیت‌های انتخاباتی او تا اطلاع ثانوی، ستاد انتخاباتی او اعلام کرد که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کند.

به گزارش شبکه «سی‌ان‌بی‌سی»، ستاد انتخاباتی برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت و نامزد سوسیال- دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 13 آبان ماه 1399 آمریکا با اعلام بهبودی حال سندرز خبر داد که او در مناظره بعدی نامزدهای دموکرات که قرار است 15 اکتبر (۲۳ مهر) برگزار شود، حضور خواهد داشت.

ستاد انتخاباتی سندرز با صدور ایمیلی به این شبکه آمریکایی افزود: «فعالیت‌های انتخاباتی (سندرز) طبق برنامه ادامه دارد و او در مناظره خواهد بود».

در ایمیل ارسالی ستاد انتخاباتی این نامزد شناخته شده انتخابات ریاست جمهویر آمریکا به جزئیات بیشتری اشاره نشده است.

عصر چهارشنبه (دیروز) به وقت تهران بود که رسانه‌های آمریکایی از بستری شدن برنی سندرز 78 ساله و لغو تمام فعالیت‌های انتخاباتی او به دلیل مشکل قلبی خبر دادند.

«جف ویور» مشاور ارشد این سناتور و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه روز گذشته گفته بود: «سناتور سندرز در جریان کارزار انتخاباتی عصر روز گذشته دچار درد در ناحیه قفسه سینه شد. بعد از ارزیابی پزشکی و آزمایش مشخص شد که یک شاهرگ او دچار گرفتگی شده بود و (پزشکان) با موفقیت دو استنت نصب کردند».

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .