رئیس جمهوری آمریکا «میت رامنی» هم‌حزبی جمهوریخواهش را «الاغ مغرور» توصیف کرد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز شنبه در پیامی توئیتری رقیب جمهوریخواه خود را الاغ مغرور توصیف کرد.

رئیس جمهوری آمریکا  در این باره نوشت: این رسانه ها فاسد و مغرض هستند. هیچ رابطه ای با حقیقت ندارند. نیویورک تایمز و واشنگتن پُست یک نمایش خیالی تمام عیار هستند. گزارش هایی کاملا مغرضانه.

ترامپ در این خصوص در توئیت دیگری اضافه کرد: گزارش این فرد به اصطلاح افشاگر از کل تماس تلفنی من کاملا غلط است. (آدام) شیف ( رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا) و (نانسی) پلوسی (رئیس مجلس نمایندگان آمریکا) هرگز فکر نمی کردند که من متن تماس تلفنی خود (با رئیس جمهوری اوکراین) را منتشر کنم.

وی در توئیت سوم خود در این رابطه افزود: اگر میت (میت رامنی) این قدر سخت در برابر اوباما تلاش کرده بود، پیروز می شد. متاسفانه او خفه خون گرفته بود. میت رامنی هرگز نمی دانست چطور برنده شود. او یک الاغ مغروراست که از ابتدا با من جنگیده به جز وقتی که بخاطر جلب حمایت من در انتخابات سنا، به من التماس کرد تا وزیر امور خارجه اش کنم (من این سمت را به او ندادم). او فردی بسیار بد برای جمهوریخواهان است.

این در حالیست که رئیس جمهوری آمریکا سه شنبه گذشته در پیامی توئیتری بار دیگر خواستار دادگاهی شدن آدام شیف رئیس کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان این کشور شده بود.

رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص نوشته بود: چرا آدام شیف نماینده کنگره آمریکا به اتهام اینکه با شیادی بیانیه ای ساختگی را مقابل کنگره خوانده است-گویی این بیانیه اظهارات مستقیم خود رئیس جمهور آمریکا بوده است- دادگاهی نمی شود؟ دیگر نباید اجازه اینگونه اقدامات را داد.

شایان ذکر است، انتشار مکالمه ترامپ و همتای اوکرانی وی از سوی کنگره آمریکا باعث جنجال زیادی شده و قرار است ترامپ به خاطر آن استیضاح شود.

گفتنی است، چندی پیش کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان نشست استماعی را در خصوص مکالمه جنجالی ترامپ- زلنسکی به ریاست آدام شیف رئیس این کمیته برگزار کرده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .