مشاور رئیس دولت نهم و دهم گفت: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

گروه سیاست نامه نیوز: وحید یامین‌پور فعال سیاسی نزدیک به جبهه پایداری روز جمعه یازدهم مردادماه در توئیتی از دیدار قالیباف و احمدی‌نژاد خبر داد و اعلام کرد «این جلسه ظاهرا خیلی رو به جلو و سازنده بود».

 

ساعاتی بعد محسن پیرهادی دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت به توئیت یامین پور پاسخ داد و نوشت: «احمدی نژاد بیمار بوده و قالیباف به همراه جمعی از دوستان به دیدار او رفته و این دیدار انتخاباتی نیست.»

 

اما با وجود این توضیحات رسانه های داخلی موضوع را رها نکردند و به تحلیل آن پرداختند. بیشتر تحلیل ها این دیدار را انتخاباتی خواندند. البته برخی نیز با تردید به موضوع نگاه می کردند.

 

در این میان یک کانال ضدانقلاب ادعا کرد «قالیباف و احمدی نژاد در اسفندماه 97، فروردین ماه و تیرماه سال 98 سه مرتبه با هم ملاقات داشتند و جلسه سوم قالیباف برای کسب حمایت احمدی نژاد در انتخابات مجلس به او پیشنهاد داد تا یک سوم فهرست مدنظرش در تهران از نیروهای نزدیک به رئیس دولت نهم و دهم باشد و احمدی نژاد نیز پذیرفته بود به شرط آنکه از بین علی‌اکبر جوانفکر، عبدالرضا داوری و بهمن شریف زاده حداقل نام یک‌نفر در لیست تهران باشد.»

 

درباره این ادعا علی اکبر جوانفکر به نامه نیوز گفت: من در جریان قرار نگرفتم و نمی دانم چیست. معتقدم این نوع مطالبی که یک کانال یا سایت بی مسئولیت و ضدانقلاب مطرح می کند اصلا نباید محل بحث واقع شود.

 

مشاور محمود احمدی نژاد درباره قصد خود برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هنوز تصمیمی نگرفتم.

 

وی در پاسخ به این سئوال که برای ورود به انتخابات مجلس، جمعی تصمیم می گیرید یا فردی؟ یادآور شد: تا فعلا بحثی نکردیم که بخواهیم فردی یا جمعی تصمیم بگیریم. اصلا وارد بشویم یا نشویم.

 

جوانفکر اظهار کرد: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم.

 

مشاور رئیس دولت نهم و دهم درباره تحلیل ها و گمانه زنی های رسانه های مختلف راجع به دیدار احمدی نژاد و قالیباف گفت: رصد نکردم چون برایم اهمیتی نداشت.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .