سنندج - استاندار کردستان گفت: امر به معروف و نهی از منکر چارچوبی دارد که اگر خارج از آن عمل کنیم، نتیجه عکس خواهد داشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش خبرنگار مهر ، بهمن مرادنیا بعد از ظهر یکشنبه در همایش تجلیل از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان، اظهار داشت: فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر بسیار حساس و حائز اهمیت است که اگر خارج از چارچوب آن عمل کنیم، نتیجه عکس خواهد داد.

وی نحوه برخورد و رفتار آمران به معروف و ناهیان از منکر را در نتیجه مثبت یا منفی آن، بسیار تاثیرگذار دانست و افزود: رفتار مدیران نیز باید الگویی برای امر به معروف و نهی از منکر باشد.

استاندار کردستان به بیان اینکه باید مراقب باشیم هر حرفی را هر جایی به زبان نیاوریم و هر مطلبی را به هر مجموعه ای نسبت ندهیم، ادامه داد: دلیل ماندگاری یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر رفتار آنان، الگو بودن در پاکدستی، تواضع و مردمی بودن است.

مرادنیا یادآور شد: در کردستان خون پاک شهیدان بومی و غیربومی در کنار هم بر زمین ریخته شده و سزاوار نیست که امروز اسم قاچاق و فساد و کولبری را در کنار اسم کردستان قرار دهند، با این پسوند و پیشوندها مشکل کردستان حل نمی شود.

وی بیان کرد: به تصویر کشیدن چهره خشن و فقیر از کردستان نه تنها مشکلات استان را حل نمی کند بلکه اولین تاثیر آن این است که مردم را از سرمایه گذاری، توسعه و ماندگاری در استان، ناامید می کند.

استاندار کردستان با گله مندی از نادیده گرفته شدن نقاط قوت و اقدامات انجام شده در استان، گفت: اگر دستگاه های اجرایی مشکل دارند، پس عملکرد شما و ما و دستگاه های نظارتی زیر سوال است و چرا باید اجازه دهیم عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه قلم فرسایی کنند و به جای روحیه دادن به مردم، در زمین دشمن بازی کنند.

مرادنیا با اشاره به تخریب ناجوانمردانه مدیران استان در فضای مجازی، اظهار داشت: تصور نشود مدیران ما کم کار هستند، کسی قصد کم کاری و خیانت به این استان را ندارد، اما امکانات کم است بنابر این لازم است هر جا ضعفی هست صادقانه مطرح شود و هر جایی که نیاز به پشتیبانی و حمایت است در کنار مدیران باشید و به فرزندان استان اعتماد کنید و به آنها دلگرمی بدهید.

آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .