هافبک پرسپولیس مدعی شد در پایان جلسه با مدیرعامل تیم، تا روز یکشنبه شرایطش مشخص خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، امید عالیشاه که دقایقی پیش راهی باشگاه شده بود، در خصوص اینکه با پیشنهاداتی مواجه است و احتمال جدایی‌اش از پرسپولیس به وجود آمده گفت: پیشنهاد برای هر بازیکنی هست و بحث این است که بازیکن قلبش با چه تیمی باشد و بخواهد کجا بازی کند. صحبت های خوبی داشتیم و اگر به ما نیاز باشد و بتوانیم کمک کنیم می مانم.


عالیشاه درباره پیشنهادش از کره گفت: از زبان من تا حالا چیزی شنیدید؟ من قبل از این هم گفتم که حرف از پیشنهاد منت گذاشتن است و من انجامش نمی‌دهم. اگر ببینیم می توانم کمک کنم می مانم و اگر نه که تصمیم دیگری می گیرم.


وی درباره صحبت های همراه با نارضایتی سروش رفیعی و شایان بعد از جلسه با ایرج عرب و اینکه او نیز در این جلسه با برخورد مناسبی مواجه نشده گفت: سوالات حاشیه ای نکنید. این سوالات هر بازیکنی، باشگاهی و حتی کادرفنی را می تواند زیر سوال ببرد و حاشیه درست کند. این سواالات را برای چه می پرسید. من اینجا هستم و در مورد من هر سوالی هست از خودم بپرسید.


عالیشاه در واکنش به اینکه آیا قصد ترک پرسپولیس را دارد گفت: من تا الان مگر داشتم درباره چه چیزی حرف می زدم؟ همانطور که گفتم روز یکشنبه تکلیفم با باشگاه مشخص می شود.


او درباره اردوی ترکیه و حواشی آن گفت: اردوی بدی نبود و اگر آن دو بازی تدارکاتی انجام می شد بهتر بود.


عالیشاه در واکنش به اینکه آیا دلیل شایعه ترکش به خاطر مشکلات مالی و ترافیک در پستش است نیز اینطور پاسخ داد: در این چند سال آیا بحث مالی با باشگاه پرسپولیس داشتم و چنین چیزی از من دیدید؟ من می جنگم همانطور که تا به حال جنگیدم.

رتبه اعتباری 34 میلیون ایرانی محاسبه شد در معاملات خود از آن استفاده کنید
آیا این خبر مفید بود؟

برای درج آگهی و رپرتاژ با شماره 09036344509 تماس حاصل فرمایید .