دیدار نساجی مازندران و مس کرمان در چارچوب مرحله نیمه نهائی جام حذفی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، صبح امروز طی جلسه‌ای با حضور مالک، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه، مقرر شد دیدار مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل مس کرمان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.

ایزد سیف‌الله‌پور مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در این ارتباط گفت: با نظر و مساعدت مهندس حدادیان مالک محترم باشگاه و همچنین مشورت با اعضای هیات مدیره، به‌دلیل حضور چشم‌گیر هواداران نساجی در دیدار مقابل استقلال، بازی ما مقابل مس کرمان نیز روز ۳۰ فروردین در ورزشگاه آزادی برگزار شود.

وی افزود: با توجه به اینکه در این بازی میزبان هستیم، می‌توانیم از ظرفیت ۳۰ درصدی این ورزشگاه استفاده کنیم و تا گنجایش ۳۰ هزار نفر از هواداران نساجی مازندران می‌توانند در این بازی به استقبال تیم محبوب‌شان بیایند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بیان کرد: طی هماهنگی با مسئولان امر و به‌دلیل آماده نبودن ورزشگاه خانگی نساجی، مساعدت‌های لازم برای در اختیار قرار دادن ورزشگاه آزادی صورت گرفته است.

این چهارمین ورزشگاهی است که نساجی در این فصل از آن برای میزبانی استفاده می‌کند. این تیم که نمی‌تواند در ورزشگاه وطنی میزبان باشد امسال در ورزشگاه‌های شهدای ساری، نقش جهان و امام رضا میزبانی کرده بود و حالا آزادی را برای میزبانی در مرحله نیمه نهایی انتخاب کرده است.