معاون اجرایی سابق پرسپولیس فردا به این باشگاه خواهد رفت تا مدارک خود در مورد بدهی ۷۹۲ میلیونی را روشن کند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه"، انتشار مدارک پرسپولیس در کدال یک نکته عجیب را در بر داشت: بدهی ابراهیم شکوری به این باشگاه. معاون سابق پرسپولیس این موضوع را تکذیب کرد اما در بیانیه باشگاه پرسپولیس آمد که «بدهی محرز است.»

ابراهیم شکوری پیش‌تر در اینستاگرام ادعا کرد که مسئولان مالی باشگاه پرسپولیس در این مورد اشتباه کرده‌اند و در پرونده سفر به گوا و پرداخت مطالبات رادوشوویچ، اسناد او را اعمال نکرده‌اند تا به این ترتیب وی را بدهکار بدانند.

حالا مسئول ذی حساب پرسپولیس در گفتگوی تازه‌ای که با ایسنا داشته، گفته: «[شکوری] بعد از بازگشت تیم [از گوا]، اسناد و مدارکی که ارائه کرد کسری داشت و بر همین اساس ۷۹۲ میلیون تومان به باشگاه بدهکار شد.»

او همچنین مدعی شده که باشگاه پرسپولیس به شکوری نامه زده تا تکلیف این بدهی را روشن کند؛ موضوعی که احتمالا با تکذیب شکوری مواجه خواهد شد و شاید بهتر باشد در این زمینه باشگاه پرسپولیس نامه‌ها را منتشر کند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که فردا جلسه سرنوشت‌ساز درباره این پرونده ۷۹۲ میلیونی در ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد شد و ابراهیم شکوری نیز به این جلسه می‌رود تا در حضور مسئولان مالی این باشگاه، موضوع بررسی و تکلیف آن روشن شود.