رادو، دروازه بان ذخیره اینتر به شکلی عجیبی مرتکب اشتباه شد تا آنها مقابل بولونیا مغلوب شوند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، بازی معوقه اینتر و بولونیا بالاخره امشب برگزار شد و این نراتزوری بود که با قبول باخت 1-2 مقابل تیم میزبان، حالا میلان را به عنوان صدرنشین بالای سر خود می بیند. اینتر بازی را بسیار خوب آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی با حرکت تماشایی ایوان پریشیچ به گل اول خود دست یافت.

در شرایطی که به نظر می رسید اینتر حاکم توپ و میدان است، بولونیا از اولین موقعیت خود در دقیقه 28 استفاده کرد و با پرواز بلند آرناتوویچ به گل تساوی رسید. در ادامه باز هم نراتزوری موقعیت خوبی روی دروازه حریف خلق کرد، اما بدشانس بود که به گل دوم نرسید.

اما در دقیقه 81 رادو، جانشین سمیر هندانوویچ مصدوم مرتکب اشتباه مرگباری شد و زمینه ساز گل برتری بولونیا لقب گرفت. این دروازه بان در کنترل یک پاس ساده از سوی ایوان پریشیچ ناتوان بود و در حالیکه توپ در آستانه ورود به دروازه اینتر بود، ساسنسونه خودش را به توپ رساند تا گل برتری را به نام خودش به ثبت برساند. شاید این اشتباه عجیب و باورنکردنی باعث شود اینتر شانس دومین اسکودتوی متوالی را از دست بدهد. حالا فقط چهار هفته تا پایان فصل مانده و میلان با دو امتیاز برتری در صدر جدول قرار دارد.

اما در ادامه ببینم در توئیتر در رابطه با این اشتباه چه گفته اند؛

مصیبت بار، کابوس برای رادو، دروازه بان دوم اینترمیلان. آیا این اشتباه ممکن است به قیمت از دست رفتن قهرمانی آنها در سری آ تمام شود؟

این اتفاق برای بازی معوقه اینتر بیش از حد بود. رادو کم و بیش گرسکو جدید (بازیکنی که سال 2002 برابر لاتزیو در هفته آخر اشتباه کرد) است

رادو در حال فکر کردن یا انجام چه کاری بود؟ یک اشتباه وحشتناک این ممکن است به قیمت اسکودتو برای اینتر تمام شود

رادو کامل کنترل توپ را از دست می دهد، کابوس مطلق برای او و اینتر

آیا این گل می تواند به قیمت از دست رفتن قهرمانی اینتر تمام شود؟ رادو دیگر نمی خواهد به این صحنه نگاه کند