علیرضا حقیقی بعد از بازگشت دوباره به فوتبال ایران امید زیادی داشت با دروازه بانی ها خوب بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شود و یا به تیم محبوبش پرسپولیس ملحق شود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، این ها خواسته هایی بوده که تا کنون برای علیرضا حقیقی محقق شده اما او اولین مزدش بابت بازیهای خوب در نساجی را با لمس جام قهرمانی حذفی گرفت. اتفاقی که پیش از این در پرسپولیس برای او رخ داده بود؛ دو بار.

علیرضا حقیقی این فصل در بازی های حذفی یکی از ارکان موفقیت تیم نساجی بود ودر مسیر قهرمانی نقش موثری داشت. از اولین بازی با آرمان گهر که یک تیم دسته اولی بود و موقعیت های خطرناکی روی دروازه نساجی ایجاد کرد تا بازی شب گذشته در برابر آلومینیوم اراک که در نیمه نخست شاگردان سید مهدی رحمتی موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آوردند که مهارهای علیرضا حقیقی و هم چنین تیر دروازه مانع از این شد که دروازه تیم نساجی باز شود.

نکته جالب اینکه علیرضا حقیقی در 5 بازی جام حذفی تنها یک بار در برابر گل گهر و با ضربه رضا شکاری باز شد. مسابقه ای که در آن نساجی با نتیجه 3-1 به برتری رسید. این دروازه بان در بازی با آرمان گهر – استقلال در جریان بازی – مس کرمان و آلومینیوم اراک گلی نخورد. اوج کار او در جام حذفی این فصل در بازی با استقلال بود که با مهار ضربه پنالتی آمانوف سند صعود تیم نساجی به مرحله نیمه نهایی را امضاء کرد.

در پایان بازی نساجی – آلومینیوم اراک علیرضا حقیقی جام قهرمانی را در کنار هاروت آبراهامیان مربی دروازه بان های نساجی بالا برد. مربی که نزدیک به بیست سال از حضورش در فوتبال ایران می گذرد و این اولین جام قهرمانی بود که بر بالای سر برد. او در گذشته یکی از دروازه بانان مطرح فوتبال شوروی و در ادامه ارمنستان به شمار می رفت و افتخارات متعددی را در دوران بازیگری به دست آورد.

گفته می شود علیرضا حقیقی در پایان بازی شب گذشته جام قهرمانی حذفی را به همراه خود به خانه برد!