مدیرعامل استقلال خوزستان می گوید تیم های هم استانی در حق آن ها کم لطفی کردند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، کیوان بابادی مدیر جوانی است که در استقلال خوزستان مشغول کسب تجربه است. او که بعد از تصمیم سئوال برانگیز برکناری سهراب بختیاری زاده و حضور داوود مهابادی تیمش را از جمع مدعیان خارج شده دید دوباره سرمربی تیمش را عوض کرد. 

وی در مورد تغییرات متعدد سرمربی در استقلال خوزستان و حضور بختیاری زاده، مهابادی و پورموسوی تا به اینجای فصل توضیح داد: قاعدتاً اگر این اتفاقات افتاده در یک بخش ایراد از من بوده ولی در فوتبال ایران جایگاه ها تعریف نشده و همه فکر می کنند فسخ کردن در باشگاه ها با مدیرعامل است درحالی که باشگاه ها هیات مدیر دارند و مدیرعامل مصوبات هیات مدیره را اجرا می کند و  قاعدتاً باشگاه ما از این قضیه مستثنی نیست. وقتی مالک باشگاه هزینه می کند یکسری شاخص ها در نظر می گیرد که به اهدافش برسد، در زمان آقا سهراب به هر دلیلی به آن خواسته ها نرسیدیم و تصمیم بر قطع همکاری گرفتیم و این نظر شخصی من نبوده و من بارها گفته ام اگر نظر شخصی من بود قطعا با آقا سهراب همکاری می کردم.

جالب اینکه این تیم در بازیهای خانگی در ادامه فصل به خرم اباد خواهد رفت . بابادی می‌گوید: من از حقوق استانم و تیم استقلال خوزستان دفاع می کنم. دلیلی که ما به خرم آباد رفتیم این است ورزشگاه غدیر کلا از سیستم خارج شده بود و ما دو ماهی است درگیر بازسازی ورزشگاه هستیم و تختی اهواز هم زیر کشت بود. ما مسجد سلیمان، آبادان و فولاد را داریم. مسجد سلیمان و فولاد با ما همکاری نکردند به تیم های دیگر زمین دادند و به ما ندادند. نگاه مثبت مدیرعامل پالایشگاه آبادان مهندس قیم باعث شد در دو بازی به ما ورزشگاه بدهند  ولی مدیرعامل و سرمربی باشگاه صنعت نفت گفتند ما زمین خوب می خواهیم و دیگر به ما زمین ندادند و تنها جایی که شرایط ایده آل  داشت خرم آباد بود و ما هم آنجا را برای میزبانی معرفی کردیم که بخش اعظمش به خاطر کم لطفی تیم های هم استانی بود که به ما زمین ندادند.

در مورد ادعاهای اخیر در لیگ یک در خصوص تبانی هم صحبتهای تندی مطرح کرد و گفت: بعد از بازی مس کرمان و شاهین بوشهر یک ادعا شد و من هم به عنوان کسی که فوتبال بازی کردم می گویم گل مس کرمان عادی نیست و در برنامه فوتبال یک هم  اعلام کردم این گل عادی نیست.چمن ورزشگاه بوشهر یکی از هموار ترین زمین ها در لیگ یک است ما فرض را بر این می گیریم بازیکن اول اشتباه کرده من می گویم حرکت بازیکن دوم را نگاه کنید باید به سمت توپ برود اما نمی رود باید یک متخصص بیاورید در این باره نظر بدهد ، بازیکن دارد با دستش به یک جای دیگر اشاره می کند و همه این ها شک برانگیز است.