مهاجم جوان سرمه ای پوشان سیرجانی با اضافه شدن خود به ترکیب گل گهر توانست گل پیروزی‌بخش شاگردان قلعه نویی را رقم بزند.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه" در روز محرومیت کی‌روش استنلی سوآرز به دلیل 4 اخطاره بودن، امیر قلعه‌نویی تصمیم گرفت تا از مثلث سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد و مرتضی تبریزی در خط حمله تیمش استفاده کند اما این مثلث در نیمه نخست برابر آلومینیوم اراک جواب نداد و قلعه‌نویی به سرعت در سیستم بازی تیمش دست برد و تغییراتی را اعمال کرد.

خروج سعید صادقی و اضافه شدن رضا شکاری باعث شد تا خط حمله گل‌گهر آرایش تازه‌ای به خود بگیرد و شکاری فرصت‌طلب پاسخی مناسب به اعتماد امیر قلعه‌نویی داد؛ او بعد از پی‌ریزی چند حمله ناموفق، سرانجام از اشتباه مدافع آلومینیوم نهایت بهره‌برداری را کرد و پاس نوید عاشوری را با ضربه‌ای محکم و مهارنشدنی به تور دروازه گل‌گهر دوخت.

شکاری که پیش از مسابقه دیشب برابر شهرخودرو و نفت مسجدسلیمان توانسته بود گلزنی کند، اولین گل خود در سیرجان را برای گل‌گهر به ثمر رساند و شمار گل‌های خود در لیگ بیست و یکم را به عدد 3 رساند؛ او پیشتر در مشهد و مسجدسلیمان برابر شهرخودرو و نفت موفق به گلزنی شده بود.

با گلزنی رضا شکاری و در ادامه شایان مصلح، مشخص شد که تغییرات قلعه‌نویی اثربخش بوده و آن‌ها در حضور تماشاگران خود به 3 امتیاز خانگی دست یافتند تا در جدول شانس‌شان برای تصاحب رتبه چهارم بیشتر شود.