بازی های لیگ 2 هفته بیست و سوم در گروه الف و هفته بیست و دوم در گروه ب را پشت سر گذاشت.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
به گزارش "ورزش سه"، در گروه الف چوکا با عبور از سد تیم تهرانی با نتیجه دو بر یک 47 امتیازی شد و به حضور خود در صدر جدول ادامه داد. شهرداری بندرعباس جدی ترین تعقیب کننده چوکا به حساب می آید. تیمی که هفته های بیشتری به نسبت چوکا صدر جدول را در اختیار داشت. این تیم در هفته اخیر و در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه 3-2 سپیدورد رشت را شکست داد تا در فاصله دوامتیاز با تیم چوکا باقی بماند. اختلاف 6 امتیازی تیم سوم با شهرداری بندرعباس نشان می دهد این تیم به همراه چوکا مدعاین اصلی صعود مستقیم به لیگ یک و مرحله پلی آف هستند.

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته دوم باشگاه های کشور در دو گروه 14 تیمی برگزار می شود که در پایان تیم های اول به همراه برنده تیم های دوم به لیگ یک صعود می کنند.

در گروه ب شاهین بندرعامری حاشیه امنیت خوبی برای خود ایجاد کرده است. این تیم در هفته اخیر در خانه تیم اترک بجنورد به میدان رفت و به تساوی یک بر یک دست یافت تا 45 امتیازی شود و با 8 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم به حضور خود در صدر ادامه دهد. مربیگری این تیم بر عهده مهدی کریمیان بازیکن اسبق تیم های استقلال و سپاهان است. این هفته چهره تیم مدعی صعود به مرحله پلی آف تغییر کرد و اینبار تیم اصفهانی یعنی ون پارس با عبور از خلیج فارس ماهشهر تیم شگفتی ساز جام حذفی مدعی صعود به مرحله پلی آف شد. با توجه به نزدیکی امتیازات بین تیم های مدعی صعود به مرحله پلی آف در گروه ب مدام چهره آنها تغییر می کند. نتایج بازی ها و جداول دو گروه را مرور می کنید:

نتایچ گروه الف – هفته 23 
شهید اورکی اسلامشهر 0 – شهدای رزکان 1 
شهرداری بندرعباس 3 – سپیدرود رشت 2 
شهدای بابلسر 0 – پیام توس خراسان 1 
نفت و گاز گچساران 1 – نیروی زمینی تهران 1 
چوکا تالش 2 – آبی پوشان 1 
بعثت کرمانشاه 1 – شهرداری ماهشهر 1 
شهرداری بم 3 ایرانجوان بوشهر 0

نتایج گروه ب – هفته 22 
مس نوین کرمان 0 – اسپاد الوند 0 
اترک بجنورد 1 – شاهین بندرعامری 1 
عقاب تهران 0  - پاس همدان 2 
ون پارس 2 – خلیج فارس ماهشهر 1 
شهرداری نوشهر 0 – ایمان سبز شیراز 0 
شهید قندی یزد – نود ارومیه (برگزار نشد!)
فولاد نوین اهواز 3 – گل ریحان 0