یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد تیمش موقعیت‌های فراوانی را برابر سالزبورگ از دست داده است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، مرسی سایدی‌ها در آخرین دیدار دوستانه خود پیش از سوپرجام انگلیس و در شبی که فرصت‌های خوبی را برای گلزنی خراب کردند، با یک گل برابر سالزبورگ شکست خوردند. یورگن کلوپ، سرمربی باتجربه لیورپول در پایان این دیدار اعتراف کرد داروین نویز در خط حمله تیمش تنها بود و به اندازه کافی از سوی دیگر بازیکنان مورد حمایت قرار نمی‌گرفت.

یورگن کلوپ گفت: "نیمه اول اشتباهات زیادی داشتیم که سالزبورگ می‌توانست از آنها استفاده کند. البته ما در دقایق بسیاری از مسابقه نیز عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم دست‌کم چهار یا پنج گل به ثمر برسانیم. جریان بازی از سوی ما خیلی باز بود و ما در لحظاتی که توپ را از دست می‌دادیم به اندازه کافی با یکدیگر ارتباط برقرار نمی‌کردیم. ما بدون تمرین کامل در این مسابقه حاضر شده و مجبور شدیم تغییرات زیادی در ترکیب ثابت لیورپول ایجاد کنیم. 

همچنین معتقدم یک پنالتی قطعی در دقایق پایانی برای ما اعلام نشد. به نظر می‌رسد این بازی برای سالزبورگ دوستانه نیست و البته برای ما نیز نبود. آنها در برخی دقایق خشن بازی کردند، البته من به این تیم احترام می‌گذارم و آنها واقعا نمایش خوبی داشتند. در نیمه اول ما در مقابل تیم و ترکیبی بازی کردیم که احتمالا فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حضور خواهد داشت. بازیکنان سالزبورگ کارشان را به‌خوبی انجام دادند. وقتی در بازی با یکدیگر ارتباط مناسبی ندارید، باعث می‌شود که به حریف فضا دهید

داروین نونیز در اغلب دقایق مسابقه در محوطه جریمه سالزبورگ تنها بود و ما به‌ندرت می‌توانستیم توپ را در محوطه جریمه به این بازیکن پاس بدهیم. البته نونیز در برخی لحظات حتی فرصت داشت دروازه حریف را باز کند، اما به هر حال او در طول فصل به حمایت بسیار بیشتری از سوی بازیکنان اطرافش نیاز دارد. شما باید بازیکنان دیگر را مشغول کنید تا نتوانند روی مهار داروین نونیز تمرکز کنند."