مس رفسنجان در فصل جاری با در اختیار داشتن گادوین منشا و لوسیانو پریرا یکی از زهردارترین تیم‌های لیگ برتر فوتبال ایران خواهد بود.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، گادوین منشا پس از حضور در پیکان، پرسپولیس و استقلال از فوتبال ایران جدا شد ولی خیلی طول نکشید که بار دیگر مجید جلالی که به نوعی کاشف این مهاجم نیجریه‌ای در فوتبال ایران است، برای تقویت خط هجومی گل‌گهر به دنبال این بازیکن رفت و او پس از جدایی جلالی نیز در اردوی این تیم ماند و شاگرد امیرقلعه‌نویی شد.

در پایان لیگ بیستم اما سرمربی با تجربه گل‌گهر با وجود عملکرد خوبی که منشا داشت تمایلی به تمدید قرارداد این بازیکن نشان داد تا مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم مقصد بعدی او باشد؛ فصلی که برای منشا با 14 گل کسب عنوان بهترین گلزن مسابقات را به‌همراه داشت. البته او در لیگ هفدهم هم با پیکان موفق به ثبت 15 گل شده بود ولی در آن مقطع مهدی طارمی با 18 گل توانست کفش طلایی لیگ برتر را به نام خود بزند.

محمد ربیعی که بی‌شک حساب ویژه‌ای روی این دو بازیکن باز کرده در بخشی از تمرین این‌گونه آنها را جدا از سایر بازیکنان تیم به گوشه‌ای فراخوانده تا تفکراتش را برای چگونگی گلزنی آنها و انتظاراتی که دارد برایشان روی تخته تشریح کند.

در پایان فصل زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی منشا و بازگشتش به پرسپولیس وجود داشت اما این مهاجم درنهایت ترجیح داد در رفسنجان به کارش ادامه بدهد و در ادامه لوسیانو پریرا هم به‌عنوان جانشین علیاری از فولاد خوزستان به‌عنوان یکی از خریدهای محمد ربیعی معرفی شد تا حالا این مربی جوان دو تن از بهترین مهاجمان لیگ برتر در سال‌های اخیر را در اختیار داشته باشد. پریرا هم در لیگ شانزدهم تجربه کسب آقای گلی با 16 گل زده را در ترکیب قرمزپوشان اهوازی دارد.

حالا ربیعی که معمولا تیم‌هایش کار هجومی را از خط دفاعی آغاز می‌کنند دو مهاجم زهردار در اختیار دارد و پشت سر آنها نیز محسن آذرباد به‌عنوان یکی از بهترین پاسورهای لیگ حفظ شد تا نارنجی‌پوشان رفسنجانی که فصل گذشته با 39 گل پس از پرسپولیس و سپاهان به‌همراه استقلال سومین خط هجومی لیگ بودند، امیدوار به بهبود این رکورد در فصل پیش رو باشند.