سرمربی صدرنشین لیگ یک می‌گوید تیمش برای صعود به لیگ برتر می‌جنگد و باید به تلاش مضاعف ادامه بدهد.

دقیقی: تیم من برای لیگ برتر می‌جنگد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم شمس آذر قزوین بعد در دو هفته گذشته لیگ یک موفق شده دو پیروزی به دست آورد و با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.

شمس آذر فصل گذشته بعد از آنکه سعید دقیقی سرمربی جوان فوتبال رابه عنوان سرمربی بالای سر خود دید، شرایطی ایده آل پیدا کرد و توانست در پایان رتبه ای تک رقمی از آن خود کند. حالا امسال نیز نماینده قزوین شروعی فوق العاده داشته تا یکبار دیگر توانایی های سرمربی نامدار این تیم در مربیگری مشخص شود.

دقیقی بعد از درخشش تیم خود در بابل و برد مقابل تیم دریای کاسپین بیان کرد: ابتدا از حضور پرشور تماشاگران تشکر می‌کنم. تماشاگران بابلی بسیار بافرهنگ هستند و از آنها ممنونیم.

او ادامه داد: بازی فوق العاده خوبی بود، ایراد اصلی کیفیت زمین بود که مارا در بحث های تاکتیکی اذیت می‌کرد‌. به جز دقایقی از بازی نفرات ما کاملا بر بازی مسلط بودند. همه می‌دانند در بابل بازی کردن و امتیاز گرفتن سخت است اما بچه های ما هم در این زمین گل زدند و هم پیروز شدند و هم موقعیت های دیگری برای زدن گل های بیشتر داشتند. البته آقای وحید بیاتلو از مربیان جوان و خوب فوتبال است اما بچه‌های ما بیشتر تلاش کردند و مزد این تلاش را هم گرفتند.

سرمربی شمس آذر با اشاره به وضعیت تیم خود تاکید کرد: یک تیم فوق العاده خوب و یکدست داریم؛ مدیرعامل جوان و کاربلدی به نام آقای شهاب زندی داریم؛ مالکین خوب آقایان پوراسماعیل، نجفیان و تورج داریم که تا امروز از تیم ما خیلی خوب حمایت کردند و قائم مقامی به نام آقای خواجه گیری داریم که بسیار کمک می‌کند‌. حتما می‌دانید پارسال تیم در نیم فصل اول تیم از ۱۸ بازی ۱۶ امتیاز گرفته بود و با حضورم قول دادم در کوتاه مدت حفظ سهمیه تیم، در میان مدت رتبه تک رقمی (که در ۱۶ بازی ۲۹ امتیاز گرفتیم و پارسال محقق شد) و در بلند مدت برای صعود می جنگیم. خداراشکر تا امروز خوب کار کردیم. مغرور نباید بشویم و تلاش مضاعف باید بکنیم. به اعتقاد این تیم با ویژگی ها و نفراتی که دارد می‌تواند مدعی صعود به لیگ برتر باشد.

دقیقی درباره اینکه قرار بود بازی با دریا در ساری برگزار شود اما در لحظات آخر به ورزشگاه هفتم تیر بابل رفت، تاکید کرد: به ما اعلام شده بود بازی در ساری است. حتی هتل میزبان بابلسر را گرفته بودیم اما وقتی گفتند ساری، ضرر و زیان دادیم و رفتیم هتل بادله‌. امروز قرار بود بازی ساری برگزار شود اما ورزشگاه را آماده نکرده بودند‌. در این شرایط می توانستیم بازی را کنسل کنیم و حق طبیعی ما بود‌. ولی چون می‌دانستیم مردم عزیز شهر بابل دوست دارند بازی برگزار شود و آقای بیاتلو هم رفیق عزیز ما است، قبول کردیم یک ساعت و ربع مسافت را طی کنیم و خداراشکر مزد تلاشمان را نیز گرفتیم.