سرجیو کونسیسائو، سرمربی پورتو، معتقد است صحبت از اخراج و تمارض مهدی طارمی غیرمنصفانه است.

خشم کونسیسائو: از اخراج طارمی صحبت نکنید!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پورتو چهارشنبه‌ شب در چارچوب رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان به مصاف اتلتیکو مادرید رفت و با نتیجه 1-2 برابر این تیم شکست خورد. 

اخراج طارمی در دقیقه 82 به دلیل دریافت کارت زرد دوم روی صحنه‌ای در محوطه جریمه اتلتیکو که از نظر داور بازی اقدام به تمارض و فریب او بود، به نقطه عطف و جنجالی این بازی تبدیل شد. 

کونسیسائو پس از پایان این بازی در نشست خبری گفت:« بازیکنان من بازی فوق العاده‌ای را در نیمه اول و دوم ارائه کردند. ما توانستیم بازی را مساوی کنیم و شاید اگر 10 نفره نشده بودیم می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. بازیکنان من امروز واقعا باورنکردنی و  فوق العاده ظاهر شدند.»

او با اشاره به برنامه تیمش در این بازی اظهار داشت:« استراتژی امروز ما واقعا خوب بود و توانستیم تمامی نقاط قوت اتلتیکو را مدیریت کنیم. آنها با حضور ژوائو و آلوارو موراتا در خط حمله، بسیار خوب بازی می‌کنند.»

سرمربی پورتو درباره عملکرد داور بازی اضافه کرد:« اتلتیکو نباید برنده می‌شد. داور چهارم به من گفت وقت تلف شده از 9 دقیقه به 10 دقیقه افزایش پیدا کرده است و آنها در 10 دقیقه و 20 ثانیه گل زدند. من نمی‌دانم چرا داور وسط بازی را ادامه داد، در حالی که داور چهارم هم به او گفت بازی تمام شده است. وقت تلف شده پیش از گل آنها به پایان رسیده بود و این از نظر من منصفانه نبود.»

اما کونسیسائو تنها به مطرح کردن همین سه مورد و پاسخ دادن به سوالات درباره آنها بسنده کرد و پس از مطرح شدن سوالی درباره اخراج مهدی طارمی بسیار عصبانی شد که نشست خبری را ترک کرد. 

او در این باره گفت:« من هنوز تصاویر را ندیده‌ام این مهم است که درک کنیم اولین بار نیست که چنین اتفاقی رخ می‌دهد. ما سومین تیم با بیشترین تعداد بازی در این رقابت‌ها پس از رئال مادرید و بارسلونا هستیم اما شما جایگاه ما را درک نمی‌کنید. صحبت از طارمی و آمارهای او منصفانه نیست. شما برای کار ما ارزشی قائل نیستید. اتلتیکو 10 سال است که به این رقابت‌ها آمده است اما شما به جای صحبت درباره موضوعات خوب، مدام از اخراج طارمی و شکست حرف می‌زنید. پس من صحبتی ندارم.»