معدود هواداران لیورپول تمایلی به یک دقیقه سکوت بابت مرگ ملکه انگلیس در بازی با آژاکس نشان ندادند.

برنامه لیورپول در مورد ملکه، "تقریبا" انجام شد!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، در یک هفته اخیر فوتبال انگلیس تحت تاثیر مرگ ملکه الیزابت قرار گرفته و بسیاری از مسابقات در بالاترین سطح فوتبال این کشور به تعویق افتاده است. اما در این میان هواداران لیورپول در طول تاریخ دل خوشی از ملکه نداشته و حتی همیشه هنگام نواخته شدن سرود انگلیس نیز واکنش نشان داده اند. دیشب مرسی سایدی ها در هفته دوم لیگ قهرمانان پذیرای آژاکس بوده و با گل دقایق پایانی جوئل ماتیپ به برتری دست یافتند. بر اساس برنامه، قرار بود پیش از این بازی و به احترام ملکه الیزابت، یک دقیقه سکوت انجام شود و البه تقریبا همه چیز طبق برنامه ریزی پیش رفته است.

کنی داگلیش، اسطوره باشگاه لیورپول پیش از این دیدار از هواداران این باشگاه خواست این کار را انجام دهند و البته یورگن کلوپ، سرمربی محبوب مرسی سایدی ها نیز این درخواست را پیش از شروع بازی با آژاکس تکرار کرد. به نظر می رسید همه چیز آرام پیش رفته و اغلب حاضران در ورزشگاه آنفیلد حاضر به سکوتی یک دقیقه ای شدند.

اما تصاویری منتشر شده که تعداد محدودی از طرفداران این تیم اقلیتی در سعی کرده اند این سکوت را به هم ریخته و با ایجاد سر و صدا، اجازه ندهند تصویری از سکوت کامل هواداران لیورپول در آنفیلد به ثبت برسد. حتی به نظر می رسد به همین دلیل داور خیلی زود سوت آغاز بازی را نواخت تا حواشی در این مورد به اتمام برسد.