کلودیو مارکیزیو، کاپیتان سابق یوونتوس، معتقد است که مدیران این باشگاه نباید تا ماه ژانویه(نقل و انتقالات زمستانی) صبر کنند و مکس آلگری هر چه زودتر باید از هدایت یووه برکنار شود.

صبر کردن تا ژانویه؟ آلگری باید زودتر اخراج شود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس شب گذشته در هفته هفتم سری آ یک نمایش کابوس‌وار دیگر داشت و در مقابل مونزا با نتیجه 1-0 شکست خورد. این اولین برد تاریخ مونزا در سری آ بود. یوونتوس پس از هفت هفته از رقابت ها و با 10 امتیاز در رده هشتم قرار دارد. فاصله یوونتوس با صدر جدول نیز هفت امتیاز است. شرایط به گونه‌ای است که تعداد زیادی از هواداران یووه خواهان اخراج مکس آلگری هستند. یووه با او فصل قبل هم نتوانست خوب کار کند و به زحمت توانست با کسب رتبه چهارم، سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.

کلودیو مارکیزیو، کاپیتان سابق یوونتوس، در اعتراض به وضعیت این تیم در فصل جاری گفت:« یوونتوس برابر مونزا باخت اما شکل بازی تیم، نگران کننده‌تر از نتیجه پایانی بود. هر تیمی ممکن است ببازد اما یووه حتی یک شوت به چارچوب هم نداشت. اخراج آنخل دی‌ماریا؟ یوونتوس حتی 10 نفره هم باید مونزا را شکست می داد. به نظر می رسد بین کادر فنی و مدیران باشگاه اختلاف نظر وجود دارد و من هیچ پیشرفتی در بازیکنان جدید تیم مثل دوشان ولاهوویچ نمی بینم.»

مارکیزیو ادامه داد:« از نظر من آلگری باید هر چه زودتر اخراج شود. صبر کردن تا ماه ژانویه و انتقالات زمستانی فایده ای ندارد. آلگری در پاندمی کرونا به یوونتوس برگشت. او هم قرارداد سنگینی بست و هم باشگاه برای جذب بازیکنان مورد نظر او هزینه زیادی کرد. شما در یوونتوس پیشرفتی می بینید؟ شاید مدیران باشگاه بگویند نگران نیستند ولی شرایط یوونتوس اسف‌بار است و باید با تغییر مربی از این وضعیت خارج شد.»