بارسا ممکن است تابستان آینده کل گروه کاپیتان هارا از دست بدهد .

چهار کاپیتان بارسا در آستانه تبعید به موزه تاریخ!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، ژاوی هرناندس سرمربی بارسلونا از ابتدای این فصل تغییر نسل واقعی را در تیم بارسا آغاز کرده که این موضوع منجر به رقم خوردن کودتایی علیه همبازی‌های او در زمان حضور در بارسلونا شده است.

سپری کردن بیشتر دقایق بر روی نیمکت ذخیره در شش بازی اول این فصل برای جرارد پیکه و جوردی آلبا نشانه‌ای قوی بر اعتقاد سرمربی بر بازیکنان جوان است.

کاپیتان‌های بارسا متشکل از سرخیو بوسکتس، جرارد پیکه، جوردی آلبا و سرجی روبرتو هستند و این گروه باتجربه در حال ورود به پاییز دوران حرفه ای آینده‌ای در تیم ژاوی ندارند.

قرارداد سرخیو بوسکتس و سرجی روبرتو پس از این فصل به پایان می رسد و انتظار می رود به خصوص برای سرخیو بوسکتس آخرین فصل به عنوان بازیکن بارسا باشد.

جرارد پیکه و جوردی آلبا هم در حال حاضر باید روی نیمکت بنشینند تا کی نوبت به حضورشان رد زمین بشود. قلب دفاع تیم ژاوی نام های قدرتمندی مانند آرائوخو، گارسیا، کنده و کریستنسن را در اختیار دارد، در حالی که به نظر می رسد آلبا پس از آلخاندرو بالده و مارکوس آلونسو گزینه سوم در دفاع چپ باشد. باتوجه به این نشانه ها و دلایل می‌شود گفت که پیکه و آلبا آخرین فصل خود را در نیوکمپ آغاز می‌کنند اگرچه در این بین بوسکتس هنوز عضو دائمی این تیم است(اما مذاکرات برای خرید جانشینی به‌جای او هم آغاز شده است).

بنابراین، یک تغییر نسل بزرگ در تیم کاتالان در حال انجام است، و پس از فصل جاری، چهار بازیکن نامبرده که بازوبند کاپیتانی رو بر بازو دارند ممکن است همگی به موزه تاریخ بارسلونا تبعید شوند. اتفاقی که برای هر بازیکنی رخ می‌دهد حتی خود ژاوی!