تصاویر جدیدی از عملیات «ربیع 2» علیه تروریست‌های اقلیم شمال عراق که صبح امروز دوشنبه 23 آبان اجرا شد، منتشر کرد.

تصاویر جدید عملیات سپاه علیه تروریست‌های اقلیم شمال عراق منتشر شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

تصاویر جدیدی از عملیات «ربیع 2» علیه تروریست‌های اقلیم شمال عراق که صبح امروز دوشنبه 23 آبان اجرا شد، منتشر کرد.

دومین عملیات گسترده موشکی و پهپادی نیروی زمینی سپاه پاسداران صبح امروز دوشنبه 23 آبان ماه علیه گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب اقلیم شمال عراق انجام شد.

در این عملیات یگان‌های موشکی، پهپادی و توپخانه‌ای نیروی زمینی سپاه پاسداران مواضع تروریست‌ها در اقلیم شمال عراق را منهدم کردند. 

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران جزئیاتی را از این عملیات مطرح کرد. 

سردار پاکپور گفت: بار دیگر تاکید می‌کنم ما در رابطه با امنیت خودمان با هیچکسی تعارف نداریم و چندین بار هم این نکته را اعلام کرده ایم. چندین مکان است که من از آن‌ها اسم می‌برم که بدانند ما نسبت به همه آن‌ها اشراف داریم و قبلاً هم به مسئولان اقلیم شمال عراق و دولت مرکزی عراق اسامی آن‌ها را اعلام کرده‌ایم.

سردار اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه نیز در این باره گفت: ما مقر گروهک‌های تروریستی در اقلیم شمال عراق را تا عمق ۷۰ تا ۸۰ کیلومتری هدف قرار دادیم. این گروهک‌ها در اغتشاشات اخیر از جمله آتش‌سوزی‌های بانک‌ها، کشته سازی‌ها و ورود سلاح‌های جنگی به کشور نقش داشتند.

خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس به تصاویر جدیدی از عملیات ربیع 2 علیه تروریست‌های اقلیم شمال عراق که صبح امروز دوشنبه 23 آبان اجرا شد، دست پیدا کرده که در ادامه مشاهده می‌کنید.