مهاجری نوشت: اگر فرصت داشتید سندی را که بر اساس آن یکی از کاندیداهای انتخابات۹۲ ردصلاحیت شد منتشر کنید. در آن قضیه حرفهای جدی در مورد شما مطرح است که هرگز به آنها پاسخ نگفته اید. از کجا معلوم که همان سند را یهودی های صهیونیست، پااندازی نکرده باشند؟

مهاجری: آقای مصلحی، الان وزیر اطلاعات نیستید که بگویید سندم محرمانه است
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

مهاجری نوشت: اگر فرصت داشتید سندی را که بر اساس آن  یکی از کاندیداهای انتخابات۹۲ ردصلاحیت شد منتشر کنید. در آن قضیه حرفهای جدی در مورد شما مطرح است که هرگز به آنها پاسخ نگفته اید. از کجا معلوم که همان سند را یهودی های صهیونیست، پااندازی نکرده باشند؟

محمد مهاجری در صفحه تلگرام خود نوشت: 

آقای مصلحی، الان وزیر اطلاعات نیستید که بگویید سندم محرمانه است!

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای مصلحی

سلام علیکم

در آخرین سخنرانی خود ادعا کرده اید سندی دارید که نشان می دهد یک فرد یهودی به ابوسفیان و معاویه خط داده که مسلمان شوند(نقل به مضمون)

طبیعی بود که این اظهارنظر در مجامع مذهبی- تاریخی جدی گرفته نشود و در حد یک لطیفه با آن برخورد گردد ، اما این پرسش مطرح است که چرا سند خودتان را منتشر نمی کنید؟ الان که در موضع وزیر اطلاعات نیستید که بگویید خبرموتق دارم و دلیل متقن دارم و مخاطبین مجبور به سکوت باشند؟!

براستی چه منطقی می پذیرد که شخص پیامبر ص از کشف دلیل گرویدن معاویه و پدرش به اسلام عاجز بوده است؟ کاش همان موقع آنجا بودید و سند را نزد پیامبر رو می کردید تا ایشان دختر ابوسفیان را به همسری نگیرد.نکند می خواهید بگویید آن ازدواج هم با خط دهی یک یهودی انجام شده است؟!

جناب آقای مصلحی! دوران بزن در رو تمام شده. اهل تحقیق توقع شان این است که چهره های روحانی سخن غیر منطق نگویند و به فرموده قرآن" قولو قولا سدیدا.

حافظ هم می گوید:یا سخن دانسته گو ای مردِ عاقل، یا خموش.

پ.ن: اگر فرصت داشتید سندی را که بر اساس آن یکی از کاندیداهای انتخابات۹۲ ردصلاحیت شد منتشر کنید. در آن قضیه حرفهای جدی در مورد شما مطرح است که هرگز به آنها پاسخ نگفته اید. از کجا معلوم که همان سند را یهودی های صهیونیست، پااندازی نکرده باشند؟!