مار کی نیوش، کاپیتان پی اس جی، معتقد است که دلیل شکست پی اس جی عدم انسجام تیمی بود و غیبت لیونل مسی و نی مار در آن نقشی نداشت.

دلیل شکست ما غیبت مسی و نی مار نبود
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، نوار شکست ناپذیری پی اس جی در لیگ یک فرانسه که به 25 بازی متوالی رسیده بود، شب گذشته در زمین لانس پاره شد و پاریسی ها به تیم دوم جدول 3-1 باختند. حالا فاصله پی اس جی و لانس تنها به چهار امتیاز رسیده است. در این بازی میزبان ابتدا پیش افتاد ولی پی اس جی خیلی زود کار را مساوی کرد ولی در ادامه لانس دو گل دیگر زد تا پی اس جی اولین شکست خود در لیگ را تجربه کند. پاریس آخرین بار در لیگ، ماه مارس سال گذشته به موناکو باخته بود. در این بازی کیلیان امباپه در زمین بود ولی نیمار به دلیل محرومیت غیبت داشت و مسی نیز هنوز از تعطیلات برنگشته است.

مارکینیوش در مورد شکست پی اس جی گفت:«حق لانس پیروزی بود چون خوب و موثر کار کردند. در زدن ضربات نهایی و استفاده از موقعیت‌های‌شان بهتر بودند و این کاری بود که ما انجام ندادیم. ما انسجام تیمی گذشته را نداشتیم و باید در بازی های بعدی تلاش کنیم تا این مشکل برطرف شود.»

غیبت مسی و نیمار، دلیل شکست؟«خیر، این نمی تواند دلیل مناسبی برای شکست ما باشد چون ما قبلا بدون این دو بازیکن بزرگ پیروز شده ایم. البته که مسی و نیمار بازیکنانی سرنوشت‌ساز هستند ولی ما زمانی باختیم که دوئل های مهم درون زمین را برابر بازیکنان لانس از دست دادیم و از شانس‌های‌مان برای جبران گل های خورده استفاده نکردیم.»