الویس کام سو با به عنوان یکی از خریدهای خارجی سپاهان نتوانسته انتظاراتی که از او وجود دارد را برآورده کند.

سپاهان و مو رایس همچنان در انتظار درخشش الویس
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش‌سه"، فصل گذشته محرم نویدکیا پس از جدایی استنلی کی‌روش، گئورگی گولسیانی و کریستوفرکنت را به دو عنوان بازیکن خارجی در اردوی سپاهان حفظ کرد؛ دو بازیکنی که در پایان فصل به پرسپولیس و فولاد پیوستند تا جانشین محرم نویدکیا بتواند از هر چهار سهمیه خارجی برای پر کردن تیمش استفاده کند.

پس از انتخاب مورایس این مربی پرتغالی وسواس زیادی برای جذب 4 بازیکن خارجی داشت و یکی از این سهمیه‌ها را برای الویس کامسوبا کنار گذاشت؛ وینگر کوتاه قدمت، سرعتی و پابه توپ سابق لیگ استرالیا که در تیم‎‌های سیدنی و ملبورن ویکتوری درخشیده بود و از نظر گلزنی هم آمار قابل قبولی داشت.

تصویری از کامسوبا با چهره شاداب که در تمرین روز دوشنبه سپاهان در مجموعه باغ فردوس به ثبت رسیده است.

با این حال این بازیکن 27 ساله اهل بوروندی که با پاسپورت استرالیایی و به عنوان تنها سهمیه آسیایی سپاهان به ایران آمده هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و شاید به همین دلیل خیلی زودتر از حد تصور اردوی طلایی پوشان را ترک کند.

کامسوبا تاکنون در 6 مسابقه لیگ برتر به صورت بازیکن ثابت وارد زمین شده و در 5 مسابقه هم به عنوان یار تعویضی فرصت بازی پیدا کرده ولی هنوز موفق به گلزنی نشده، تا سپاهان هم که با مشکل گلزنی مواجه است در پایان هفته چهاردهم مسابقات با 5 امتیاز اختلاف نسبت به پرسپولیس رتبه چهارم جدول را در اختیار داشته باشد.

باید دید انتظار ژوزه مورایس برای درخشش کامسوبا در ترکیب سپاهان به نیم فصل دوم هم می‌رسد یا خیر. ضمن اینکه او در بازی‌های اخیر جای خود را در ترکیب اصلی از دست داده و علی‌نژاد و احمدزاده به عنوان دو وینگر چپ و راست تیم از ابتدا بازی می‌کنند.