برای دستیابی به صدرنشینی نیم فصل، یحیی گل محمدی تقابل ویژه و حساسی را مقابل نساجی قائم شهر پیش رو دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نساجی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، حمید مطهری و یحیی گل محمدی به یکدیگر رسیدند. همکاران قدیمی این‌بار در قامت رقیب برابر یکدیگر قرار خواهند گرفت و سرمربی نساجی با توجه به آشنایی به ایده‌های فنی و تاکتیکی یحیی، امیدوار است نیم فصل را با نتیجه‌ای موفق به سرانجام برساند.

پرسپولیس اما بعد از دو تساوی پیاپی، هفته گذشته به بردی ارزشمند دست یافت و توانست گل گهر را در سیرجان شکست دهد تا اکنون برای تثبیت صدرنشینی نیم فصل، به دنبال بردی دیگر این‌بار در خانه باشد. یحیی گل محمدی بعید است در این بازی دست به تغییراتی در ترکیب تیمش بزند و تیم برنده هفته گذشته را بار دیگر در میدان حاضر خواهد کرد.

بیرانوند به عنوان یکی از عوامل موفقیت پرسپولیس در بازی قبلی، اکنون بعد از دستیابی به یازدهمین کلین شیت فصل طی چهارده بازی، امیدوار است این رکورد را برابر نساجی نیز ارتقا بخشد و باید دید قادر به حفظ دروازه سرخپوشان مقابل حریف شمالی نیز خواهد بود یا خیر. او همانند چهارده بازی قبلی همچنان مرد شماره یک و مورداعتماد یحیی گل محمدی خواهد بود.

ترکیب پرسپولیس در خط دفاعی نیز بدون تغییر و با حضور مرتضی پورعلی گنجی و گئورگی گولسیانی در قلب دفاعی و دانیال اسماعیلی فر و علی نعمتی در سمت چپ و راست دفاعی برابر حریف قرار خواهند گرفت. دانیال اسماعیلی فر که به دلیل مصدومیت در نیمه اول دیدار با گل گهر از ترکیب خارج شد، توانسته مجوز حضور در این بازی را نیز به دست بیاورد و امیدوار است پنجمین پاس گل فصل را به نام خود کند.

میلاد سرلک و سینا اسدبیگی نیز به عنوان دو هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی حاضر خواهند بود. اسدبیگی بعد از گل زیبایی که در جدال قبلی به نام خود کرد، اکنون بار دیگر اعتماد کادرفنی را جلب کرده و در کنار دیگر ملی‌پوش این تیم در ترکیب حاضر خواهد بود.

سعید صادقی و مهدی ترابی نیز به عنوان دو بازیساز پرسپولیس وظیفه تغذیه خط حمله را برعهده خواهند داشت و باید دید در این بازی نام آنها به عنوان گلساز درج خواهد شد یا خط دفاعی نساجی مازندران مانع از تحقق هدف این تیم خواهد شد.

محمد عمری اکنون به عنوان ستاره تازه ظهور کرده پرسپولیس شناخته می‌شود که بعد از درخشش در جدال با گل گهر سیرجان بار دیگر به ترکیب اصلی بازگشته و امیدوار است مقابل نساجی نیز بتواند با تکیه بر قدرت بازیسازی، تکنیک و تمام کنندگی‌اش، جایگاه خود را بیش از گذشته تثبیت کرده و بتواند همچنان ستاره‌های تیمش را نیمکت نشین و پشت سر خود قرار دهد. در کنار او نیز وحید امیری حاضر خواهد بود که به نظر بار دیگر به روزهای اوج خود بازگشته و در دیدارهای گذشته توانسته با قدرت دوندگی خود مدافعان حریف را دچار دردسر کند. او نیز امیدوار است در بازگشت به پست تهاجمی بتواند اولین گل فصل خود را به ثمر رسانده و بار دیگر شرایط را به سود خود کند. خصوصا اینکه در این بازی نیز به عنوان رهبر و کاپیتان  در ترکیب سرخ  پوشان به کار گرفته خواهد شد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

علیرضا بیرانوند

مرتضی پورعلی گنجی

گئورگی گولسیانی

دانیال اسماعیلی فر

علی نعمتی

سینا اسدبیگی

میلاد سرلک

مهدی ترابی

سعید صادقی

وحید امیری

محمد عمری

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی قائمشهر ساعت 16، در استادیوم آزادی و با قضاوت علی صفایی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. پرسپولیس در حال حاضر طی چهارده دیدار اخیر خود با 29 امتیاز و نساجی نیز با 20 امتیاز در رده پنجم جدول قرار گرفته‌اند.