دروازه‌بان با تجربه مس رفسنجان دوباره به فهرست نفرات این تیم بازگشت.

حامد لک دوباره آماده بازی شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک که در این فصل با بدشانسی‌های متوالی در چهار مسابقه دور رفت لیگ برتر بخاطر محرومیت، بیماری و مصدومیت نتوانست به میدان برود و فرصت تداوم درخشش و کلین‌شیت مقابل ملوان انزلی، نفت مسجدسلیمان، استقلال و پیکان را از دست داد، روز گذشته هم در جام حذفی دور از ترکیب بود.

این دروازه‌بان که در ۱۱ مسابقه این فصل لیگ برتر ۷ کلین‌شیت داشته، در سه هفته گذشته لیگ برتر یک‌بار بخاطر سرماخوردگی و در دو مسابقه به دلیل کشیدگی عضله پشت ساق پا نتوانست در ترکیب مس رفسنجان قرار بگیرد که دیروز هم این روند برای او تداوم پیدا کرد.

حامد لک که در دیدار اخیرشان مقابل پیکان جزو فهرست مس رفسنجان قرار نگرفته بود، دیروز با بهبود نسبی مصدومیت روی نیمکت در مسابقه جام حذفی برابر ذوب‌آهن نشست ولی برای جلوگیری از تکرار و تشدید آسیب دیدگی در ترکیب تیمش قرار نگرفت.

البته احتمال داشت در صورت کشیدن بازی مس رفسنجان و ذوب‌آهن به ضربات پنالتی،  محمد ربیعی تصمیم بگیرد مثل یحیی گل‌محمدی در بازی جام حذفی پرسپولیس که تغییر گلر داشت، حامد لک را وارد زمین کند تا از تجربه او در پنالتی‌ها بهره ببرد که این اتفاق نیفتاد و مسی‌ها در ۹۰ دقیقه کار ذوب را تمام کردند.