کریستیانو جونیور پسر بزرگ کریستیانو رونالدو نیز به فوتبالش در آکادمی های عربستان ادامه می دهد.

پسر رونالدو در گهواره سعودی بزرگ می‌شود!
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه الشرق الاوسط به نقل از منابع خود نوشته است که کریستیانو جونیور، پسر رونالدو اسطوره پرتغالی راهی آکادمی مهد عربستان شده تا به فوتبال خود در سطح تیم های نوجوانان ادامه دهد. این اتفاق پس از آن رخ داد که رونالدو با عقد قراردادی 2 سال و نیمه به تیم النصر پیوست.

«مهد» یک آکادمی ملی است که هدف آن کشف و شکوفایی استعدادهای جوان و نوجوان است. در واقع این یک پروژه ملی است که بازیکنان با استعداد را از سن 6 سالگی در تمامی مناطق و شهرهای عربستان کشف و شکوفا می کند. مهد در لغت به معنای گهواره است و از این نام اینگونه برداشت می شود که سعودی ها در آکادمی خود به دنبال رشد و پرورش کودکان مستعد از سنین پایین هستند.

این مرکز تحت نظارت تخصص فنی و اداری با استفاده از رویکردهای علمی، فناوری های نوین و مشارکت های بین المللی با ایجاد یک سیستم ورزشی یکپارچه بلند مدت در مدت 10 سال است تا بازیکنان با استعداد را در یک گهواره آموزشی، پرورش و آموزش دهد.

کریستیانو جونیور در سال های اخیر، سابقه بازی در آکادمی های بزرگ فوتبال در قاره اروپا را در کارنامه دارد. او امیدوار است تا راه پدرش را ادامه دهد و در فوتبال تاریخ ساز شود. او در سال های 2021 و 2022 در آکادمی منچستر یونایتد عضویت داشت. پیش از آن، از سال 2018 تا 2021 برای تیم رده های پایه یوونتوس بازی می کرد. قبل از سال 2018 نیز او یک دوره در آکادمی رئال مادرید بازی کرد و در 20 مسابقه موفق به زدن 50 گل شد.

کریستیانو جونیور مانند پدرش به فوتبال علاقه زیادی دارد. جایی که رونالدو در یکی از مصاحبه هایش تایید کرد که می‌خواهد پسرش بازیکنی مانند او شود، با این باور که جونیور توانایی هایی دارد که او را به یک ورزشکار موفق تبدیل می‌کند. با وجود سن کم، اما او با ذهنیت برجسته‌اش و عشق همیشگی‌اش به فوتبال در داخل و خارج از کشور، استعدادش را نشان داده است.