سرمربی اسپانیایی تراکتور می‌گوید او درباره تعویض‌هایی که انجام می‌دهد شخصا تصمیم می‌گیرد.

خمس: بازیکنان خارجی مد نظرم جذب نشده‌اند
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"،‌ پاکو خمس بعد از تساوی تراکتور مقابل گل‌گهر سیرجان در نشست خبری حضور یافت و صحبت‌هایی را درباره بازی امروز و برخی مسائل دیگر بر زبان آورد.

سرمربی اسپانیایی تراکتور درباره شرایط بازی امروز تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان گفت: «ما امروز جلوی یک تیم خوب، فوتبال قابل‌قبولی بازی کردیم و به نظرم امتیازی از دست ندادیم؛ چراکه گل‌گهر در بالای جدول قرار دارد.»

او ادامه داد: «قدرت تیم‌ها به کیفیت بازیکنان و کادرفنی‌اش وابسته است. ما امروز بازی خوبی انجام دادیم و با اینکه از حریف عقب بودیم، به بازی برگشتیم و حتی می‌توانستیم گل برتری را هم به ثمر برسانیم.»

خبرنگاری از پاکو خمس درباره تعویض‌های او و به زمین فرستادن ابوالفضل رزاق‌پور پرسید که سرمربی تراکتور پاسخ داد: «بابت تعویض‌ها من تصمیم می‌‌گیرم چه زمانی نیاز به تعویض داریم و چه زمانی نداریم. از بازی ابوالفضل (رزاق‌پور) نیز خیلی راضی هستم.»

سرمربی تراکتور درباره اخطارهای بی‌موردی که برخی بازیکنان دریافت می‌کنند،‌ بیان کرد: «این چیزی است که ما می‌خواهیم تغییرش بدهیم. به طور جدی درباره آن تصمیم‌گیری خواهیم کرد. سعی کردیم از روز اول که آمدم آن را تغییر بدهیم؛ اما باید سعی کنیم از این پس بسیار جدی روی این قضیه بایستیم که بازیکنان کارت بی‌مورد دریافت نکنند. البته بازیکنان تیم حریف هم مثل ما اعتراض کردند؛ اما داور یکسان قضاوت نکرد.»

سرمربی تراکتور درباره اینکه شاگردانش در محوطه جریمه راحت پنالتی می‌دهند،‌ گفت: «این اتفاق در صورتی من را نگران می‌کند که خطاهای رخ داده واقعا پنالتی باشند. ولی بسیاری از صحنه‌ها پنالتی نیستند.»

وی درباره ضعف تراکتور در خط دفاعی که از ابتدای فصل وجود داشته، گفت: «من می‌توانم درباره زمانی که خودم آمدم صحبت کنم. اتفاقاتی که قبل از من افتاده، گذشته و کاری نمی‌توانم درباره‌اش بکنم. ما تلاش می‌کنیم این مسئله را برطرف کنیم. البته با نوع بازی‌ای که ما داریم و یک مقدار ریسک در آن دارد، مطمئنا شاید گل دریافت بکنیم؛ ولی باید سعی کنیم آنقدر موقعیت ایجاد کنیم تا گل‌های زده‌مان از گل‌های خورده‌مان بیشتر باشد.»

خمس درباره نقل و انتقالات تراکتور بیان کرد: «لیستی از بازیکنان مورد نیاز را به باشگاه داده‌ام. یک هفته از پنجره نقل و انتقالات فرصت باقی مانده و باید کمی عجله کنیم. به باشگاه اعلام کرده‌ام که بازیکنان جدید باید شرایط تیم را بهبود بخشند. اگر قرار است بهتر نکنند، پس جذب نشوند. ما فقط بازیکن جذب نمی‌کنیم برای آنکه جذب کرده باشیم. ما می‌خواهیم بازیکنی جذب کنیم تا کیفیت تیم را ارتقاء دهد؛ اگر کسی این ویژگی را نداشته باشد، او را نمی‌آوریم.»

او در پاسخ به این پرسش که از کدام کشورها دنبال جذب بازیکن خارجی هستید، گفت: «فعلا بازیکنان خارجی که به باشگاه معرفی کرده‌ام، هنوز جذب نشده‌اند.»