سرمربی باتجربه تیم فوتبال گل گهر به هیچ وجه قصد کنار کشیدن از جنگ قهرمانی لیگ بیست و دوم را ندارد.

نارضایتی در تمرین  گل گهر به سبک  قلعه نویی (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته آخرین دیدار هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر به میزبانی تراکتور در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد و شاگردان امیر قلعه‌نویی و پاکو خمس در یک بازی جذاب و پرگل با نتیجه 2 بر 2 به کارشان خاتمه دهند تا گل‌گهری‌ها با توجه به پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن حالا اختلافشان با صدر جدول به 6 امتیاز رسیده باشد.

گل‌گهر که می‌توانست با پیروزی در دیدار عقب‌افتاده مقابل آلومینیوم و سپس تراکتور خودش را به 2 امتیازی صدر جدول برساند، با غفلتی که در دو بازی پیاپی داشته حالا یک پله سقوط کرده و باید در 14 هفته باقی مانده 6 اجازه بیشتر شدن اختلاف امتیازش را با تیم‌های بالانشین ندهد.

به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی هم از عملکرد شاگردانش طی دو بازی اخیر به هیچ وجه رضایت ندارد و پس از بازی سخت روز گذشته امروز هم بازیکنانش را به یک دیدار سخت فرستاد که در زمین شماره 4 ورزشگاه آزادی با تساوی یک بر یک خاتمه پیدا کرد. نکته جالب اینکه در  تمرین ریکاوری امروز گل‌گهری‌ها برخی بازیکنان ثابت و همین‌طور بازیکنان ذخیره روز گذشته تیم نظیر خدابنده‌لو، مصلح، برزای، تبریزی و پورعلی نیز در تصاویر ثبت شده ابوالفضل امیرزاده عکاس گل‌‎گهر دیده می‌شوند.

گل‌گهر هفته آینده باید در خانه از تیم فوتبال مس رفسنجان پذیرایی خواهد کرد که یکی از سخت‌ترین مسابقات این تیم در نیم فصل دوم مسابقات خواهد بود و سه امتیاز آن ارزشی دو چندان دارد.