کی لیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، می‌گوید توصیه‌اش درباره خوب غذا خوردن و خوب خوابیدن خطاب به نی مار نبوده است.

تلاش برای دلجویی: امباپه متلک به نی مار را گردن نگرفت
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در بازی رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برابر بایرن مونیخ شکست خورد تا کار دشواری در بازی برگشت داشته باشد. 

امباپه پس از این بازی به هم تیمی‌هایش هشدار داد که بهتر است برای بازی برگشت در مونیخ در اوج آمادگی باشند تا باخت در خانه را جبران و به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کنند. 

این در حالی بود که نیمار چند ساعت بعد در حالی که در یکی از رستوران‌های پاریس مشغول بازی بود دیده شد و بسیاری مدعی شدند که منظور امباپه در اصل با همین بازیکن بوده است. 

او در گفتگو با پرایم ویدئو در این باره اظهار داشت: «این صحبت من برای همه بود. برای همه! من دیدم که افرادی دراین باره حرف می‌زنند که منظور من درباره نیمار و اتفاقاتی بود که چند ساعت پس از بازی با بایرن رخ داد، اینطور نبود. من قصد نداشتم به نیمار کنایه بزنم.»

این ستاره فرانسوی با اشاره به وضعیت پی اس جی اضافه کرد: «فکر می‌کنم در حال حاضر تنها چیزی که لازم نداریم کنایه زدن است. این توصیه واقعا برای همه بود چون همانطور که گفتم اگر همه ما آماده باشید، بقیه تیم‌های جلوی تیم ما به مشکل می‌خورند.»  

نیمار در بازی روز گذشته پی اس جی برابر لیل به شدت مصدوم شد و از بازی بیرون رفت و امباپه پس از پایان بازی با انتشار تصویری در اینستاگرامش برای او آرزوی بهبودی کرد تا نشان دهد دلخوری و مشکلی بین آنها وجود ندارد.