فرهاد مجیدی با تمجید از شباب الاهلی گفت که آنها فردا دیدار سختی برابر شوالیه‌های سرخ در پیش دارند.

مجیدی: تیم احمد نور از بهترین‌های آسیاست
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال اتحاد کلباء در دیداری حساس و مهم از هفته هجدهم رقابت های ادنوک لیگ امارات، فردا شب در استادیوم خانگی خود به مصاف شباب الاهلی می‌رود. پس از شکست تلخ هفته قبل برابر العین، شاگردان فرهاد مجیدی تقابل سختی با صدرنشین ادنوک لیگ دارند.

فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی ببرها پیش از رویارویی فردا برابر شوالیه‌های سرخ، به تمجید از حریف خود پرداخت. شباب الاهلی پس از شکست سه بر یک برابر الهلال، پای به مسابقات لیگ داخلی می گذارد.

مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار فردا گفت: در این دیدار مقابل تیمی بازی می‌کنیم که در این فصل سطح بسیار خوبی را از خود ارائه کرده است و از نظر من شباب الاهلی یکی از کامل ترین تیم‌های امارات است. آنها در حال حاضر یکی از بهترین تیم های آسیا محسوب می‌شوند.

وی در خصوص روند آماده سازی کلباء نیز گفت: در دو هفته گذشته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. بازیکنان آماده رویارویی با شباب الاهلی هستند و به دنبال ارائه بهترین‌های خود در این دیدار هستیم.

دیدار تیم های شباب الاهلی و اتحاد کلباء فردا شب و از ساعت 19:45 به وقت تهران برگزار می‌شود. شاگردان مجیدی با کسب 24 امتیاز در رتبه دهم قرار دارند و شباب الاهلی 37 امتیازی نیز که احمد نوراللهی را در اختیار دارد، صدرنشین لیگ امارات است.