این تصویری از امیرحسین خیرخواه، عکاس ورزش سه است که همیشه عجیب‌ترین جزئیات را از دورترین زوایا ثبت می‌کند.

ریکاردو ساپینتو و راز آن دست زخمی (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

به گزارش ورزش سه، ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، در دیدار دو روز پیش مقابل فولاد، چسب را از دستش باز کرده و به صورت طبیعی تیمش را از کنار زمین هدایت می‌کرد. او با یک تیپ خاص و در حالی که با یک بارانی مشکی، تی‌شرت سفید رنگ مورد علاقه خودش را استتار کرده بود، تیمش را در سراسر مسابقه به جلو تشویق کرد و مثل همیشه پرتحرک و پرحرارت بود.

ساپینتو در روزهای قبل‌تر و در بازی‌های قبلی و در حالی که روی سکوها حضور داشت، با دستی بانداژ شده تیمش را از فاصله دورتر هدایت می‌کرد؛ اتفاقی که معلوم نبود چرا رخ داده است.

البته او قبل‌تر و در ابتدای فصل هم انگشتش را با یک آتل آبی‌رنگ می‌بست که ظاهرا این آسیب‌دیدگی برایش در یک بازی تنیس اتفاق افتاده بود اما این‌بار موضوع تفاوت داشت و اگرچه شایعاتی در این زمینه به گوش می‌رسید اما با توجه به روشن نبودن وضعیت، کسی درباره آن اظهارنظر خاصی نکرد.

در بازی گل گهر ساپینتو هنوز دست خود را بسته بود.

این تصویر اما انگشت بخیه خورده ساپینتو مشخص است و جای بریدگی روی آن وجود دارد. در پرس‌وجویی که درباره این سانحه کرده‌ایم، به نظر این اتفاق در هتل المپیک و در یکی از لحظه‌های خاص سرمربی استقلال رخ داده است و برخورد انگشت او با یک شیشه، باعث بریده شدن دست وی شده است.

از محل برخورد نیز مشخص است که دست ساپینتو احتمالا در حالت مشت قرار داشته است که البته اساسا برای یک خارجی که به سختی تفاوت‌های فرهنگی را تحمل می‌کند، چیز آنقدر عجیبی هم نیست...

به هر حال ساپینتو مربی پرحرارتی است که هر چیزی را تحمل نمی‌کند و ممکن است بعضی از شیشه‌ها هم استحکام لازم را برای مقاومت در برابر عصبانیت‌های ناگهانی را نداشته باشند!

در حال حاضر و در آستانه پایان سال کهنه هواداران استقلال آرزوی سرحالی و سلامتی بیشتری برای سرمربی‌شان دارند؛ سرمربی‌ای که این تیم آبی‌پوش را تبدیل به یک مدعی جدی و ترسناک برای فتح لیگ برتر فوتبال ایران کرده و سال را با موفقیت به پایان رسانده است.