قیمت خودروهای پرفروش داخلی نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت چشم‌گیری به روزرسانی شد. بر این اساس قیمت محصولات ایران خودرو تا ۲۵ میلیون نیز پایین آمد و قیمت خودروهای سایپا نیز تا سقف ۱۵ میلیون کاهش در یک روز را ثبت کردند.

قیمت خودرو با مخ زمین خورد | قیمت پراید صفر در بازار امروز به چند میلیون رسید؟
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت خودرو در بازار آزاد روند نزولی دارد. قیمت خودرو در چند سال گذشته ثابت نبوده و هرروز تغییر می‌کند. قیمت خودرو تابع شرایط متفاوتی است و پیش‌بینی آن کمی دشوار است. میزان قیمت خودرو به قیمت دلار هم بستگی دارد. قیمت خودرو در آینده چه می‌شود.

قیمت خودروهای پرفروش داخلی نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت چشم‌گیری به روزرسانی شد. بر این اساس قیمت محصولات ایران خودرو تا ۲۵ میلیون نیز پایین آمد و قیمت خودروهای سایپا نیز تا سقف ۱۵ میلیون کاهش در یک روز را ثبت کردند.

تغییرات قیمت خودرو

قیمت تارا اتوماتیک نسبت به روز گذشته ۲۵ میلیون تومان ارزان شده است و قیمت دنا معمولی با ریزش ۲۰ میلیون تومانی وارد کانال ۵۰۰ میلیون تومانی شد و حالا ۵۷۰ میلیون خریدوفروش می‌شود. قیمت این خودرو طی دو ماه ۲۴۰ میلیون تومان پایین آمده است. جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش داخلی و تغییرات آن نسبت به روز گذشته (اول مردادماه) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۴۰ میلیون رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۶۵ میلیون تومان است نیز کاهش ۱۰ میلیون تومانی داشت. این دو خودرو طی ۱۱ روز گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۱۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و ۱۰ روز گذشته ۳۵ میلیون تومان کاهش یافته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ میلیون و در کمتر از دو هفته ۵۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۹۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و تومان کاهش قیمت را به ثبت رسانده است. 

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۴۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. این خودرو تقریبا دو ماه گذشته ۱۸۰ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۷۶۰ میلیون تومان است که نسبت ب روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۱۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۵۵ میلیون تومان است که نسبت روز ۲۵ میلیون کاهش پیدا کرده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۸۵ تومان قیمت خورده است که ۲۵ میلیون ریزش طی یک روز داشته است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۶۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است و  طی دوماه گذشته ۱۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۷۹۰میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۲۰ میلیونی طی روز گذشته است. این خودرو طی ۱۱ روز گذشته ۴۰ میلیون ارزان شده است و نسبت به خرداد ۱۸۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۷۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون کاهش داشته است و طی دو ماه گذشته ۲۴۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰ میلیون تومان که ۲۰میلیون طی روز گذشته ارزان شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۷۰ میلیونی شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون ریزش داشته است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۲۰میلیون تومان است که روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است. طبق لیست قیمت ایران خودرو، این مدل سمند طی ۱۸ روز  گذشته نزدیک به ۴۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۳۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون تومان ارزان شده است. این خودرو طی ۲۵ روز گذشته ۹۰ میلیون ارزان شده است. قیمت سمند سورن مدل ۱۴۰۲ پلاس بنزینی نیز ۵۵۵ میلیون تومان است که طی یک روز ۱۰ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۹۰ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۱۵ و ۹ روز  گذشته ۴۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. این خودرو هشتم خردادماه ۶۶۵ میلیون تومان بود و نسبت به امروز ۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۷۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۲۰ میلیون و دو روز گذشته ۳۵ ارزان شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۸۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت روز گذشته ثابت مانده است اما طی هفته گذشته ۲۵ میلیون تومان پایین آمده است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز یک هفته ای ۵ میلیون تومان ارزان شده  و ۵۰۰ میلیون تومان است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت پراید وانت مدل ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۵۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است اما طی ۱1 روز گذشته ۱۵ میلیون کاهش پیدا کرده است.

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۲۰ میلیون تومان است و طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم بدون تغییر حوالی ۲۵۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ امروز بدون تغییر حوالی ۳۲۰میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰  نیز حوالی ۳۳۰ میلیون تومان اعلام شده است و تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴0 میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به روز گذشته 5 میلیون کاهش داشته است. 

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ریخته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته  ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۳۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون کاهش یافته است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۴۵ میلیون است که قیمت آن  ۵میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۹۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون کاهش را به ثبت رسانده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۴۰میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۱۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی طی روز گذشته است.

پیش بینی قیمت خودرو

ریزش قیمت دلار به کانال ۴۸ هزار تومانی طی روزهای اخیر شیب کاهش قیمت خودرو را طی روزهای گذشته تند کرده است. طبق نظر کارشناسان بازار خودرو در صورت تداوم ثبات یا کاهش قیمت دلار طی دوماه آینده بازار خودرو قطعا روند نزولی را طی خواهد کرد. همچنین ورود خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه به بازار شوک دیگری برای کاهش قیمت هاست..

قیمت خودرو

شجاعی، سخنگوی شورای رقابت:

از روزی که ما فرمول های قیمت گذاری را اعلام کردیم، ظاهرا تنها کسی که ساز مخالف با این نوع قیمت گذاری را زد آقای قالیباف است.

گویا وزارت صمت می‌خواهد خودش را به عنوان آدم خوب ماجرا جلوه دهد و مسئولیت اعلام قیمت ها را بر عهده نگیرد.

گزارشی را هم که رسانه ملی از تخلف شورای رقابت پخش کرد هم خود آقای قالیباف تهیه کرده بودند.

قیمت خودروقیمت خودرو در بازار امروز

بازار خودرو به دلیل تاثیرپذیری بالا از نوسانات دلار، تبدیل به یک بازار دلاری شده است. انتظار می‌رود تا پایان سال قیمت خودرو حداقل ۳۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کند.قیمت خودرو صفر داخلی روز ‌‌جمعه 20 آبان ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد. بازار خودرو روزهای عجیبی را پشت سر می‌گذارد.

با افزایش نرخ دلار از هفته گذشته، قیمت خودروها نیز با افزایش همراه شد. البته برخی معتقدند که قیمت خودرو هم‌گام با نرخ دلار افزایش نداشته است.

قیمت‌های ثبت‌شده در سایت‌های آگهی خودرو پس از گذشت چند روز از سقف‌شکنی دلار، حکایت‌گر بلاتکلیفی و سردرگمی بازار است.

برخلاف هفته‌های گذشته، برخی خودروها با ثبات، برخی با کاهش و برخی نیز با افزایش قیمتی همراه شده‌اند.

قیمت خودرو صفر داخلی در لحظه نگارش این گزارش در بازار ایران به شرح زیر است:

برخلاف ماه‌های گذشته که قیمت پراید ثابت مانده بود، اما بالاخره سقف‌شکنی تاریخی دلار این ثبات را شکست و این خودرو را با نوسان قیمت همراه کرد. برای مثال، پراید ۱۱۱ اکنون در قیمت 208 میلیون تومان به فروش می‌رسد. اما پراید ۱۳۱ نیز اکنون به نرخ 183 میلیون تومان عرضه می‌شود.

پژو ۲۰۷ اتومات که در ماه گذشته ۵۹۰ میلیون تومان ارزش داشت، اما امروز در سطح 630 میلیون تومان ثابت ماند.

خودرو دنا معمولی هم که مدت‌ها بود با ثبات قیمتی همراه شده بود، اما این چند روز با افزایش قیمت همراه شد. امروز صبح، این خودرو در قیمت 415 میلیون تومان در بازار عرضه شد. اما باید توجه داشت که دنا معمولی طی تنها یک ماه با ۱۰ ملیون تومان افزایش قیمت همراه شده بود.

پژو پارس اتوماتیک هم امروز به قیمت 496 میلیون تومان در بازار خودرو کشور به فروش می‌رسد.

تارا اتوماتیک هم که این روزها از نوسانات دور نماند، امروز به قیمت 610 میلیون تومان رسید.

قیمت خودروقیمت خودرو صفر داخلی روز ‌‌سه‌شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو صفر داخلی در لحظه نگارش این گزارش در بازار ایران به شرح زیر است:

برخلاف نوسانات قیمتی که خودروها در بازار تجربه کردند، اما پراید ماه‌هاست که با ثبات قیمت همراه شده است. برای مثال، پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. پراید ۱۳۱ نیز با نرخ ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود.

اما پژو ۲۰۷ اتومات که هفته‌ها از نوسان قیمتی دور مانده بود، اما در این چند روز، با نوسان قیمتی زیادی همراه شده است. حال این خودرو پنج میلیون تومان نسبت به روز گذشته ارزان شد و هم‌اکنون در سطح ۶۱۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز مانند روز گذشته، دو میلیون تومان افزایش داشت و اکنون ۴۱۴ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت خودرواما فعالان بازار خودرو می‌گویند که برخی خودروها بیشتر خرید و فروش می‌شوند و پرطرفدار هستند. این خودروها با چه قیمتی در بازار معامله می‌شوند؟

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس که از خودروهای پرطرفدار این روزهاست، صبح سه‌شنبه هم مانند روزهای گذشته، در محدوده ۲۱۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ دو صفر نیز برخلاف روزهای گذشته، ثابت ماند و حالا ۳۱۱ میلیون تومان ارزش دارد. در این میان، تیپ پنج این مدل پژو نیز در بازار کشور در نرخ ۳۶۶ میلیون تومان ثابت ماند.

با افزایش قیمت دلار، بازار خودرو هم با افزایش قیمت همراه شده است. این افزایش قیمت بازار را بعد از ماه‌ها از رکود خارج کرد و اکنون خرید و فروش در بازار در حال انجام است.

قیمت خودرو صفر داخلی روز ‌شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت دیوار با تغییراتی همراه شد.

قیمت خودرو صفر داخلی در لحظه نگارش این گزارش در بازار ایران به شرح زیر است:

پراید ۱۱۱ با قیمت ۲۰۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پراید ۱۳۱ نیز با قیمت ۱۸۰ میلیون تومان عرضه می‌شود. دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ نیز با قیمت ۴۰۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

پژو ۲۰۷ اتومات اکنون در قیمت ۵۹۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

تیبا هاچ‌بک‌ پلاس هم‌اکنون در محدوده ۲۱۴ میلیون تومان قیمت دارد.

پژو ۲۰۶ تیپ دو مدل ۱۴۰۱ اکنون در قیمت ۳۰۹ میلیون تومان به فروش می‌رسد. ۲۰۶ تیپ پنج نیز در بازار کشور تا نرخ ۳۷۰ میلیون تومان پیش رفت.

تارا اتوماتیک هم امروز با قیمت ۵۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در حال حاضر بازار در رکود است. اما قیمت‌ خودرو در چند روز گذشته با ثبات همراه شده و با تغییرات چندانی همراه نشده است.