رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار با بیان اینکه انتقام سخت به معنای شکست هیمنه آمریکا در جهان، اخراج آمریکا از منطقه و مجازات آمران و مجریان جنایات آنها است، گفت: آمریکا در منطقه گرفتار شده و نه توان ماندن و توان رفتن دارد.

طائب: آمریکا در منطقه گرفتار شده، نه توان ماندن دارد نه توان رفتن
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حجت‌الاسلام مهدی طائب، شامگاه پنجشنبه ۱۲ بهمن‌ماه در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت فرارسیدن دهه فجر در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) محلات برگزار شد، اظهار کرد: اگر انسان باور کند که تحت ربوبیت خداوند قرار گرفته از چیزی ترس نخواهد داشت، امام خمینی(ره) از این ویژگی برخوردار بود.

وی ادامه داد: تعداد همراهان حضرت امام در آغاز مبارزه بسیار کم بود و بسیاری در ابتدا از قیام امام حمایت نکردند چرا که تصور می‌کردند تغییر معادله قدرت امکانپذیر نیست اما امام در بهترین زمان، دقیق‌ترین تصمیم را اتخاذ کرد.

طائب با اشاره به تاکید چند باره امام بر نابودی اسرائیل، تصریح کرد: امدادرسانی خداوند به مومنین تنها به این معنی نیست که دشمن در درگیری مستقیم نابود شود بلکه یکی از بالاترین مددهای الهی برای مومنین این است که دشمن را اشتباها به اقدام وادار کند. تحمیل جنگ از سوی عراق به کشور باعث شد تا ما بیدار شویم و از نظر توانمندی نظامی در موقعیت کنونی قرار بگیریم.

وی یمن، غزه و حزب‌الله را خط مقدم امروز دانست و گفت: ایران پشتوانه جبهه مقاومت است. اگر در ایران مشکلات گرانی وجود دارد، وضعیت دشمن از ما بدتر است. یکی از راه‌های درآمد اسرائیل از صنعت توریسم بود که سالانه بین ۱۵ تا ۲۱ میلیارد دلار درآمد داشت اما از زمان عملیات غزه، این صنعت کاملا تعطیل شد. افرادی هم که در حال جنگ هستند، کارگران کارخانه‌های تعطیل شده بر اثر آتش حزب الله هستند. اقتصاد اسرائیل دچار رکود شده است.

وی با بیان به اینکه انتقام خون امام حسین(ع) توسط امام عصر گرفته خواهد شد، به ترور سردار سلیمانی اشاره و اظهار کرد: حاج قاسم تابلوی مقاومت است. ترور حاج قاسم ترور یک شخص نبود بلکه ترور یک جریان بود. انتقام خون حاج قاسم زمانی گرفته خواهد شد که طومار اسراییل پیچیده شود.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار ادامه داد: انتقام سخت به معنای شکست هیمنه آمریکا در جهان، اخراج آمریکا از منطقه و مجازات آمران و مجریان جنایات آنها است. آمریکا در منطقه گرفتار شده و نه توان ماندن دارد و نه توان رفتن.

وی افزود: نظام اسلامی برای مقابله با دشمنان و توطئه‌ها نیازمند قدرت است که این قدرت را از انتخابات می‌گیرد و ما این قدرت را به او می‌بخشیم.

طائب گفت: دشمن به شدت هراس پیدا کرده است. حضور حداکثری مردم در انتخابات، قدرت ضربه زدن جمهوری اسلامی به دشمنان را افزایش خواهد داد. هرچه جلوتر می‌رویم، استکبار تلاش‌های خود را بیشتر می‌کند اما راه مقابله با آن، حضور ما، جهاد تبیین و انتخابات پرشور است.