قیمت خودرو در بازار امروز 28 فروردین 1403 اعلام شد.

قیمت خودرو سر به فلک کشید | قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز اعلام شد
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

قیمت خودرو امروز، سه شنبه 28 فروردین 1403، تحت تاثیر التهابات روز گذشته و جهش نرخ ارز، صعودی گزارش می‌شود. رشد قیمت در اکثر محصولات داخلی به چشم می‌خورد، اما باز هم بازار مونتاژی‌ها تغییر چندانی پیدا نکرده است.

قیمت خودرو امروز، سه شنبه 28 فروردین 1403، صعودی گزارش می‌شود. رشد قیمت خودروهای داخلی با تاثیر گرفتن از التهابات منطقه در شب شنبه آغاز شده، اما باز هم افزایش چندانی در بازار مونتاژی‌ها دیده نمی‌شود.

نرخ دلار با بازگشایی از صبح روز گذشته، قیمت‌های عجیب‌وغریبی را به خود دید، اما با رسیدن به ساعات پایانی، سرانجام کاهشی شد و در کانال‌های پایین‌تر آرام گرفت. بنابراین در صورتی که تنش‌ها بیش از این تشدید نشود می‌توان انتظار داشت که دولت بتواند نرخ ارز را در کوتاه‌مدت کنترل کند.

بر اساس قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز رشد ناچیزی دارد.قیمت خودروهای داخلی از آغاز روند معاملات امروز، صعودی گزارش می‌شود.

پراید وانت 151 تنها پراید درحال تولید شرکت سایپا به شمار می‌رود که از صبح امروز دو میلیون تومان گران‌تر شده و با 354 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

کوییک S دنده‌ای با مدل 1403 برخلاف دیگر محصولات بازار چهار میلیون تومان افت قیمت دارد و به نرخ 454 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ساینا S اتوماتیک یکی از اقتصادی‌ترین محصولات دنده‌اتومات بازار داخلی است که از صبح امروز پنج میلیون تومان گران شد و به کانال 503 میلیون تومان رسید.

پژو پارس LX TU5 یکی از محصولات محبوب بازار داخلی به شمار می‌رود که از سال گذشته و با انتشار خبر توقف تولید آن، پیوسته کانال‌های بالاتر را فتح می‌کند و هم‌اکنون با رشد 20 میلیون تومانی به کانال 905 میلیون تومان رسیده است.

قیمت خودرو 27 فروردین 1403

قیمت خودروهای مونتاژی هم در برخی از موارد، رشدهایی را تجربه می‌کند اما اکثر محصولات تغییر چندانی ندارند.

ام‌وی‌ام X22 دنده‌ای اسپرت لاکچری جزو ارزان‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی بازار شناخته می‌شود که با رشد هشت میلیون تومانی نسبت به روز گذشته سرانجام به نرخ 865 میلیون تومان رسید.

هایما S5 اتوماتیک 6سرعته کراس‌اوور مونتاژی ایران‌خودرو به شمار می‌رود که رکورددار رشد قیمت در بازار مونتاژی‌هاست. این خودرو از صبح امروز 50 میلیون تومان رشد قیمت داشته و با نرخ یک میلیارد و 585 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جک S5 نیوفیس یکی از محبوب‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود که 15 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با قیمت یک میلیارد و 655 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم نیو هفت‌نفره کراس‌اوور گران‌قیمت بهمن‌موتور نیز رشد 10 میلیون تومانی دارد و با دو میلیارد و 90 میلیون تومان قابل خریداری است.