الهام حمیدی با پوشش جدیدش در جشنواره فیلم فجر در تیرماه 98 جنجال آفرین شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

الهام حمیدی متولد 1357 میباشد. پسر الهام حمیدی  روز 12 خرداد ماه 99 بدنیا آمد. الهام حمیدی یک ازدواج ناموفق داشته است.  الهام حمیدی حالا با همسر دومش به نام علیرضا صادقی توانسته زندگی عاشقانه و پایداری داشت باشد. گفته میشود که الهام حمیدی باپوشش متفاوت خود بازهم خبرساز شد.

الهام حمیدیاین بازیگر که به تازگی مراسم Marriage ازدواج دومش با حاشیه های زیاد برگزار و منتشر شد هم اکنون با مدل لباسی کاملا شبیه به خواننده معروف امریکایی جنل مونی حسابی خبر ساز، جنجالی و مورد انتقاد کاربران قرار گرفت.

مدل لباس الهام حمیدی برگرفته از مدل لباس جنل مونی!

الهام حمیدی

نام پسر الهام حمیدی

الهام حمیدی

از مجموعه‌های تلوزیونی که الهام حمیدی در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است؛ می‌توان از «مسافری از هند»، «زیر تیغ»، «آخرین دعوت»، «شوق پرواز» و «یوسف پیامبر» نام برد. او همچنین بازی در فیلم‌هایی نظیر «بچه‌های ابدی»، «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خویش دارد.

الهام حمیدی بازیگر کشورمان در جدیدترین عکس اینستاگرامی اش از دستان کوچک پسرش رونمایی کرد و اعلام کرد که مادر شده است.

الهام حمیدی

وی در توضیحات این عکس نوشت:

لحظه شماریمون برای گرفتن دستای کوچولوت به پایان رسید
پسرم، با اومدنت زندگیمون رو زیباتر کردی، دنیایی شدنت مبارک.. ۱۳۹۹/۳/۱۲

ازدواج الهام حمیدی

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشومان در سن ۲۰ سالگی قبل از بازیگری و معروف شدنش یک بار ازدواج کرد اما پس از چند سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

الهام حمیدی در مورد طلاقش در برنامه تی وی پلاس گفت : در سن کم ازدواج کردم و چند سالی هم با همسرم زندگی مشترک داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم ادامه دهیم و از هم جدا شدیم. ضمن اینکه این بازیگر مجددا تائید کرد که دوست ندارد زندگی شخصی اش را در رسانه ها بازگو کند.

الهام حمیدی
ازدواج دوم الهام حمیدی

الهام حمیدی در ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۷ مجدد ازدواج کرد . وی در ۱۴ بهمن ماه با انتشار پستی خبر ازدواجش را رسانه ای کرد و عکس ازدواجش در اینستاگرام منتشر شد. نام همسر وی علیرضا صادقی می باشد.

وی با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت: ای در دل من، میل و تمنا، همه تو ! وَندَر سر من، مایه ی سودا، همه تو ! هر چند به روزگار در مینگرم امروز همه تویی و فردا همه تو