فارس/ رئیس و سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص تصویب کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها به «المسیره» گفتند، آمریکا و اروپا تنها زبان زور می‎فهمند و به همین دلیل این زبان برای گفت‌وگو انتخاب شد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران در نشست علنی امروز سه‌شنبه (۱۱ آذرماه ۹۹) مجلس شورای اسلامی ایران مورد بررسی قرار گرفت و با ۲۵۱ رأی تصویب شد.
در همین ارتباط «مجتبی ذوالنوری» رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به شبکه «المسیره» یمن گفت: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها تنها زبان زور را می‌فهمند از این رو همین زبان را برای صحبت کردن با آنها انتخاب کردیم.

وی افزود: اگر آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها به تعهدات خود طی مهلت داده شده در این طرح تصویب‎شده، پایبند نباشند تشدید فشار در مقابل تشدید فشار خواهد شد.

«ابوالفضل عموئی» سخنگوی کمیسیون مذکور هم به «المسیره» گفت: این طرح راهبردی، ایران را از محدودیت‌های دست و پاگیر در صنعت هسته‌ای آزاد می‌کند.

وی تصریح کرد: طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، اهداف شهدای هسته‌ای را دنبال خواهد کرد و دشمن باید بداند محاسبات تغییر کرده است.