حجت الاسلام رسایی نماینده سابق مجلس خبر داد: احتمال حضورم در انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم در سال ۱۴۰۰ از حوزه انتخابیه تهران زیاد است.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

حجت الاسلام و المسلمین حمید رسایی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان،  در پاسخ به سئوال باشگاه خبرنگاران در خصوص حضورش در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در سال ۱۴۰۰ گفت: ضمن طلب رحمت برای مرحوم فاطمه رهبر نماینده حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، احتمال حضورم در انتخابات پارلمانی از این حوزه انتخابیه زیاد است.

وی با بیان اینکه حضورش به صورت نامزد مستقل خواهد بود در پاسخ به اینکه آیا احتمال راهیابی به مجلس را خواهد داشت؟ افزود: بنده تکلیفی دارم که اگر کاری از دستم بر بیاید و بتوانم، انجام دهم؛ امروز برای حضور در انتخابات اعلام آمادگی کنم و پیروزی در انتخابات بستگی به نظر مردم دارد.

حجت الاسلام و المسلمین  رسایی تصریح کرد: در انتخابات اخیر مجلس علی رغم فضاسازی های غیر واقعی که متاسفانه برخی در چند روز پایانی تبلیغات ایجاد کردند تا مردم بترسند و درباره نامزدها تصمیم نگیرند و فکر نکنند، بنده و دوستانی مانند وحید یامین‌پور بدون حضور در لیست خاص و همچنین حمایت احزاب و جریان ها و جبهه‌های انتخاباتی حدود ۳۰۰ هزار رأی کسب کردیم.

وی اظهار کرد: بسیاری پس از انتخابات دیدند که آن فضای به اصطلاح لولوسازی از لیست اصلاح طلبان واقعی نبود و سرلیست مورد حمایت دولت و پدرخوانده های جریان اصلاح طلب، در رتبه های پایین تر و با اختلاف رأی بالا قرار گرفت.