مرد دندانساز به بهانه ازدواج 4 زن تهرانی را فریب داد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:

نقشه شیطانی  مرد مسافرکش برای زنان تهرانی به بهانه ازدواج سبب شد تا این زنان فریب نقشه های این مرد پلید را بخورند.

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که در پوشش راننده تاکسی اینترنتی از 4 زن تهرانی به بهانه ازدواج اخاذی می‌کرد.

سرهنگ محمدباقر قدم زاده سرکلانتر هشتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار کرد: با مراجعه خانم جوانی به کلانتری ۱۰۸ نواب و اعلام شکایت وی، پرونده‌ای در خصوص خفت گیری توسط راننده  تاکسی اینترنتی  در این کلانتری تشکیل و مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش رکنا، وی افزود: در بررسی ماموران ما مشخص شد که متهم با ورود به یکی از مجموعه‌های تاکسی اینترنتی در قالب راننده اقدام به فعالیت می‌کرده است.

سرهنگ قدم زاده ادامه داد: متهم با سوار کردن خانمی جوان اقدام به طرح موضوع ازدواج کرده و در این باره فریب صحبت‌های متهم را خورده و به بهانه ازدواج با این فرد همکلام شده است.

وی گفت: متهم پس از جلب اعتماد این خانم از وی خواستگاری و پس از اینکه برای انجام مراسم خواستگاری به منزل این فرد مراجعه کرد، در فرصتی مناسب از غفلت شاکی استفاده و اقدام به سرقت جواهرات و اموال با ارزش آن‌ها کرده است.

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت بیان کرد: پس از اعلام شکایت شاکی، ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب با انجام اقدامات فنی خود و استعلام شماره پلاک خودرو متهم توانستند مخفیگاه وی را در یکی از مناطق جنوبی پایتخت شناسایی و در یک عملیات پلیسی؛ متهم دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم جواهرات و اموال سرقتی را به مالخر داده است، اظهار کرد: در تلاش هستیم تا مالخر پرونده را شناسایی و دستگیر کنیم تا با کشف اموال مالباخته و برگرداندن آن به وی، پرونده را مختومه کنیم.

سرهنگ قدم زاده با بیان اینکه متهم سابقه دار نبوده و تازه وارد این جریان شده است، تصریح کرد: متهم دارای همسر و فرزند بوده که همگی خارج از کشور و در سوئد زندگی می‌کنند و شغل وی  دندانساز  تجربی است که متاسفانه وارد این جریان شده و با فریب بانوان اقدام به سرقت از آن‌ها کرده است.

سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت خطاب به استفاده کنندگان از  تاکسی‌های اینترنتی ، گفت: در این پرونده مشخص شد که شاکی انجام کار‌های شخصی خود را به راننده سپرده و از این فضا موقعیتی ایجاد شد تا متهم از فرصت سوء استفاده کند، لذا شهروندان به هیچ عنوان به هر فردی اعتماد نکنند و انجام امورات شخصی خود را خودشان برعهده بگیرند.